BAJA CARPATHIA 2012: KRD TEAM GOTOWY DO STARTU

Najbliższe dni upłyną w polskim sporcie samochodowym znakiem cross country. Na trasę Rajdu Baja Carpathia Master Race 2012, wśród grona znakomitych kierowców, wyruszy Bowler KRD Team z załogą Martin Kaczmarski i Bartek Boba.

Przed nimi trasa licząca ponad 500 km, w tym pięć odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 360 kilometrów. Najważniejsze OS-y odbędą się na poligonie wojskowym w Nowej Dębie.


Zobacz także:
BAJA CARPATHIA 2012: Z MAŁYSZEM I ŁASKAWCEM
BAJA CARPATHIA 2012: Z MAŁYSZEM I ŁASKAWCEM
MITSUBISHI WSPIERA ZESPÓŁ MAŁYSZ – MARTON
BAJA CARPATHIA 2012: ZNANI KIEROWCY NA STARCIE


Rajd z bazą w Stalowej Woli jest nie tylko 2. rundą Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych i 1. rundą Rajdowego Pucharu Polski Cross Country, ale jest wliczany do mistrzostw Czech, Słowacji i Węgier w rajdach cross country. Jest też 3. rundą Pucharu Europy Centralnej CEZ-FIA oraz eliminacją Mistrzostw Europy UEM (Europejskiej Unii Motocyklowej).

Dotąd żadnemu polskiemu kierowcy nie udało się jeszcze zwyciężyć na podkarpackich trasach – czy załoga KRD Team ma szansę?

Biorąc pod uwagę, że w rywalizacji wezmą udział czołowi zawodnicy z Czech, Węgier i Słowacji oraz dakarowcy – Adam Małysz z Rafałem Martonem w Mitsubishi – na pewno jest to wyzwanie…

Zawodnicy Bowler KRD Team, Martin Kaczmarski i Bartek Boba obiecują jednak, że powalczą!