BASF: NAGRODA DOSTAWCY ROKU OD GM

GMSupplierOfTheYearAwards118.jpg

Już po raz dziewiąty w ciągu ostatnich 11 lat firma BASF otrzymała nagrodę „Dostawcy Roku 2012” od koncernu General Motors (GM). Ceremonia odbyła się w Muzeum Historii Afro- Amerykańskiej im. Charlesa H. Wright’a.

W imieniu Działu Powłok firmy BASF nagrodę odebrali Beate Ehle, Prezes Rozwoju Rynku i Biznesu BASF na Amerykę Północną oraz Joe Schmondiuk, wiceprezes Global Accounts BASF Corporation.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Dział Powłok firmy BASF zapewnia koncernowi GM połączenie przetwórstwa nowoczesnych farb z technologiami i barwnikami posiadającymi specjalne właściwości. Firma BASF oferuje producentom samochodowym szeroki wachlarz rozwiązań kolorystycznych i zdolności rozwojowych, które pozwalają na poprawę produktywności i stopnia ekologiczności.

Cykl konkursów „Dostawca Roku” GM rozpoczął się w 1992 roku. Każdego roku międzynarodowy zespół składający się z kadry należącej do sektorów zaopatrzenia, inżynierii, jakości, produkcji i logistyki wybiera zdobywcę nagrody „Dostawcy Roku”. Zwycięzcy reprezentują światowej klasy liderów w zakresie jakości, technologii, ceny i obsługi.