BFGOODRICH: KONKURS FOTO DLA KIEROWCÓW

W konkursie prowadzonym w serwisie Facebook kierowcy „poszukujący przygód” mogą pochwalić się zdjęciami najciekawszych miejsc, które odkryli, podróżując samochodem. Charakter i hasło projektu „Dokąd udało Ci się dotrzeć?” podkreślają najważniejsze cechy opon BFGoodrich przeznaczonych do aut z napędem 4×4.

Uczestnicy zabawy mają szansę wygrać praktyczne przewodniki „Trasy off-roadowe dla początkujących”, a autorzy najlepiej ocenionych przez jury fotografii zostaną nagrodzeni kompletami dowolnie wybranych opon z oferty BFGoodrich.

Więcej szczegółów na temat konkursu znaleźć można na stronie: www.oponybfgoodrich.pl.

Opony BFGoodrich tworzone są przede wszystkim z myślą o aktywnych kierowcach poszukujących przygód, którzy nie ograniczają się tylko do dróg asfaltowych, ale także lubią przemierzać bezdroża i trudne tereny.

Wśród właścicieli aut terenowych i 4×4 opony BFGoodrich traktowane są jako wyznacznik jakości. Innowacje, testowane są w sportach motorowych, takich jak Rajd Dakar, w którym załogi wyposażone w opony marki wielokrotnie odnosiły zwycięstwa. Opony zwyciężały w co najmniej 1000 rajdach na asfalcie i w terenie na wszystkich szerokościach geograficznych.

BFGoodrich to kolejna marka z portfolio Michelin, która zdecydowała się na aktywne działania w mediach społecznościowych. Wcześniej tego typu projekt powstał również dla marki KLEBER. Trwa konkurs na zdjęcie psa w podróży.