BMW: CZĘŚCI I AKCESORIA WZBOGACĄ NOWE MODELE M8

bmw-m8-1

Nowe modele BMW M8 Coupé oraz Cabrio zadebiutują na runku już za kilka miesięcy. Oznacza to transfer technologii z wyścigowego GTE do modelu seryjnego.

Wraz z debiutem rynkowym obu wersji M8 (440 kW / 600 KM) oraz jeszcze mocniejszych BMW M8 Competition (460 kW / 625 KM) firma zaprezentuje swoją szeroką ofertę części M Performance.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

BMW M8 Coupé (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 10,6‑10,5 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 242–238 g/km) oraz Cabrio (10,8–10,6 l/100 km; 246–241 g/km) to samochody mające rodowód w sporcie i przystosowane do poruszania się w normalnym ruchu.

bmw-m8-2

Dotyczy to także akcesoriów z oferty części M Performance. Dodatkowo wzmacniają one stylistykę oraz sportowy charakter topowych modeli BMW serii 8 i umożliwiają ich dalszą indywidualizację. Przy tym tradycyjnie wszystkie komponenty są ze sobą zestrojone i przystosowane do specyficznego charakteru modelu. Oprócz wpływu na sportowy wygląd opcjonalne akcesoria spełniają również wszelkie wymagania funkcjonalne w zakresie lekkiej konstrukcji i aerodynamiki.

Karbonowe komponenty zewnętrzne

Komponenty zewnętrzne M Performance z karbonu jako uzupełnienie opcjonalnego pakietu M Carbon dopełniają dynamiczny, sportowo- elegancki wizerunek nowego auta. Podczas gdy przykładowo nakładki na progi BMW M Performance wydłużają optycznie pojazd, to karbonowa atrapa chłodnicy M Performance i boczna kratka ozdobna M Performance z karbonu zapewniają indywidualny, wyrazisty wygląd przodu auta. Karbonowa może też być osłony silnika.

Sportowe klocki hamulcowe i akcesoria wnętrza

Krótsze drogi hamowania to zalet sportowych klocków hamulcowych M Performance. Warianty umożliwiają też sportowe skręcanie podczas przyhamowywania w zakręcie.

bmw-m8-4

Kierownica M Performance Pro z karbonowymi łopatkami zmiany biegów oraz nakładką z karbonu i alcantary lub karbonu i skóry pomaga to kolejna nowość. Dostępne oddzielnie karbonowe łopatki zmiany biegów z czerwonym schematem zmiany biegów, a także niebieski znacznik środka kierownicy M Performance Pro i jej szew w charakterystycznych kolorach M (niebieski, czerwony i fioletowy) wzmacniają atmosferę sportów wyścigowych w kokpicie.

Uzupełnieniem są przyczepne, antypoślizgowe dywaniki M Performance z weluru aksamitnego z obrzeżem o wyglądzie skóry, z napisem „M Performance” oraz etykietkami w typowych kolorach M.

Pokrowiec na samochód M Performance Indoor chroni pozostawiony w garażu pojazd przed brudem i zarysowaniem lakieru. Z kolei do przechowywania i przewożenia dodatkowego zestawu kół zaleca się stosowanie pokrowców na koła M Performance.

bmw-m8-3