BMW: ZAPROSZENIE NA ZIMOWE ATRAKCJE

BMW dla fanów marki i białego szaleństwa przygotowało specjalne, zimowe atrakcje. W największych polskich ośrodkach narciarskich odbędą się jazdy testowe samochodami BMW z systemem xDrive, a amatorzy gry w polo będą mogli wziąć udział w widowisku, jakim jest turniej polo na śniegu.

BMW zaprasza wielbicieli motoryzacji na jazdy testowe modelami serii 5, 7 oraz X1 z inteligentnym napędem na cztery koła xDrive. Układ przenosi moc tam, gdzie da ona największy rezultat.

W Białce Tatrzańskiej i Kotelnicy w terminie 23 stycznia – 6 lutego 2012 pod okiem instruktorów jazdy BMW będą organizowane jazdy testowe na systemie trzech ramp. BMW zaprasza również fanów marki na jazdy krajobrazowe malowniczymi trasami górskimi w okolicach Białki i Zakopanego.

Na turystów spędzających ferie w dniach 23 stycznia – 6 lutego w Zakopanem również będzie czekało wiele atrakcji. BMW Group Polska zapewni transport oraz zaprosi na jazdy testowe gości hotelów Nosalowy Dwór, Crocus, Litwor i Belvedere. W każdym z hoteli dostępne będą modele BMW z napędem xDrive, które będą woziły gości w wybranych przez nich kierunkach.

Zakopane po raz piaty będzie gościć prestiżowy i niezwykle spektakularny turniej polo na śniegu – BMW Zakopane Snow Polo 2012. W rozgrywkach, które odbędą się w dniach 3-5 luty na Równi Krupowej wezmą udział zawodnicy z całej Europy. Turniej bowiem już na stale wpisał się w program Central European Polo Association i jest flagową zimową imprezą polo w naszej części Europy.