CARSHERING: NOWY PARTNER TRAFICARU – WIĘCEJ PARKINGÓW

traficar-firk1

Traficar, dostawca usług carsharingowych w Polsce rozszerzył współpracę nowym partnerem – firmą Klépierre, znaną firmą na europejskim rynku nieruchomości komercyjnych.

Po Poznań Plaza, do grona centrów, które oferują miejsca dla użytkowników aplikacji na terenie swoich parkingów, dołączyły Sadyba Best Mall w Warszawie i Ruda Śląska Plaza.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

W ramach współpracy wszystkie trzy centra handlowe udostępniają po dwa nowe, specjalne, czynne całą dobę miejsca parkingowe z logo i w charakterystycznym kolorze Traficara. Przy Ruda Śląska Plaza znajdują się one przed głównym wejściem, podobnie przy Poznań Plaza – przed głównym wejściem od ul. Drużbickiego, zaś w Sadyba Best Mall tuż za wjazdem od strony ul. Powsińskiej.

traficar-firk2

– Współpraca z firmą Klépierre to potwierdzenie, że carsharing i branża nieruchomości komercyjnych tworzą duet idealny. Dzięki obecności Traficara przy centrach handlowych wiele osób ma szansę poznać usługę i przekonać się o jej funkcjonalności. Z kolei dla Klientów centrum, carsharing jest dodatkową możliwością transportową, która pozwoli na szybki i optymalny kosztowy dojazd i powrót. Współpraca Traficara i firmy Klépierre to przykład projektowania kompleksowej usługi z myślą o wygodzie klientów – mówi Karolina Brzuchala, Specjalista ds. Kluczowych Klientów w firmie Traficar.

– Wspieramy przyjazny środowisku i miastu transport, jakim jest usługa Traficar. Wspólnie z komunikacją miejską, taksówkami i stacjami wypożyczania rowerów, carsharing tworzy kompleksowy ekosystem transportowy, dzięki któremu klienci naszych galerii będą mogli wybierać wśród różnych form dojazdu, dostosowanych do ich potrzeb i oczekiwań – powiedziała Anna Kosacz, Marketing Director Klépierre.

Flota Traficara w Poznaniu, Warszawie oraz na Śląsku liczy 750 pojazdów. Dzięki otwartemu modelowi parkowania (tzw. free- floating) można je wynajmować i oddawać w dowolnym miejscu w ramach strefy widocznej w aplikacji. Współpraca z partnerami nieruchomościowymi takimi jak Poznań Plaza, Sadyba Best Mall w Warszawie oraz Ruda Śląska Plaza stanowi dodatkową przestrzeń parkingową usługi.

Fot.: Traficar i S. Matuszek