CHEVROLET: SDUPERFINAŁ Z LIMITOWANYM CAMARO

Chevrolet 1-Hot-286921

Wielki piknik rodzinny, występy cheerleederek, rozrywki i konkursy dla najmłodszych oraz pokazy efektów specjalnych – to wszystko czeka fanów amerykańskiego stylu życia już w najbliższą niedzielę, 14 lipca, na stadionie Narodowym w Warszawie, podczas VIII SuperFinału Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

To wyjątkowe wydarzenie dodatkowo uświetni polski debiut amerykańskiej ikony motoryzacji – uwielbianego za oceanem nie mniej niż gwiazdy amerykańskiego futbolu Chevroleta Camaro w wyjątkowym wydaniu – specjalnie sprowadzonej do Polski, limitowanej wersji Hot Wheels Edition.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Te dwie ikony Ameryki – Chevrolet Camaro i futbol amerykański – to pasujący do siebie duet. Łączy je wysportowana, umięśniona sylwetka, wspaniałe osiągi, moc, wytrzymałość, dynamika oraz ogromne emocje – cechy charakterystyczne zarówno Camaro, jak i futbolu.

Emocje związane z walką o puchar zapewnią kibicom drużyny finalistów: Giants Wrocław i Warsaw Eagles. Ich zmaganiom towarzyszyć będą: niesamowita oprawa oraz gorący doping gości największej sportowej areny w Polsce. Szacuje się, że SuperFinał 2013 może przebić popularnością ubiegłoroczną imprezę, kiedy to podczas kulminacyjnego meczu na trybunach zasiadły 23 tys. widzów.

Chevrolet 2-Hot-286933

Chevrolet Camaro Hot Wheels Edition to marzenie wielu dorosłych, którzy w dzieciństwie bawili się modelami Hot Wheels. To jednocześnie pierwsza tego typu zabawka w skali 1:1 – nigdy wcześniej żaden producent samochodów nie wprowadził do oferty pełnowymiarowego modelu Hot Wheels w wersji produkcyjnej. Samochód zadebiutował pod koniec ub. roku na targach SEMA w Las Vegas, a wszedł do produkcji w pierwszym kwartale tego roku. Podobnie jak seria limitowanych zabawek, na bazie których powstał, jest dostępny w ściśle ograniczonej liczbie egzemplarzy.

Model w skali 1:1 ma jednak sporą przewagę nad miniaturą Hot Wheels – wszystko, co producenci umieścili pod maską, powinno spełnić sportowe fantazje, jakim właściciele takich zabawek oddawali się w dzieciństwie. Auto wyposażone jest w 6,2-litrowy silnik V8, który w wersji ze skrzynią manualną rozwija 432 KM (318 kW) mocy i 569 Nm momentu obrotowego, a w wersji z automatyczną przekładnią ma 405 KM (298 kW) mocy i maksymalny moment obrotowy o wartości 556 Nm.

Chevrolet 3-286919