CITROEN: C-ELYSEE – OFERTA SPECJALNA (CENA)

C 1_57912

Citroen C-Elysee już wkrótce pojawi się w polskich salonach. Z okazji premiery model ten będzie dostępny już od 38 900 złotych z 5-letnią gwarancją. Klienci będą mogli korzystać także ze specjalnych kredytów i leasingu przygotowanych przez Citroen Bank.

W dniach 18-20 stycznia odbędą się także Drzwi Otwarte.

Zaprezentowany po raz pierwszy na ubiegłorocznym Salonie Samochodowym w Paryżu Citroen C-Elysee już 14 stycznia pojawi się w polskich salonach. Dzięki najszerszemu w swojej kategorii rozstawowi osi wynoszącemu 2,65 m, najnowszy model spod znaku szewrona oferuje pasażerom przestrzeń godną sedanów z wyższych segmentów rynkowych, a bagażnik o pojemności 506 litrów jest jednym z największych w swojej klasie.

Projektanci Citroena C-Elysee wzięli pod uwagę fakt, że klienci traktują samochód w kategoriach zakupu długoterminowego i skonstruowali ten model tak, aby jak najdłużej mógł służyć użytkownikom w różnych warunkach klimatycznych. Wzmocniona trwałość osiągnięta przez m.in. odpowiednio dostosowane prześwit i opony, dodatkowe zabezpieczenie podwozia oraz wzmocnioną budowę elementów karoserii, została potwierdzona testami na trasie 4 mln kilometrów w różnych częściach świata.

C 2_12078002_08

Oferta premierowa na produkowanego w hiszpańskiej fabryce Vigo Citroena C-Elysee to 38 900 złotych za wersję Attraction z 3-cylindrowym silnikiem nowej generacji PureTech 1.2 VTi o mocy 72 KM. Oprócz wyjątkowo atrakcyjnej ceny Citroen przygotował także na ten model 5-letnią gwarancję.

Podczas pierwszych tygodni obecności Citroena C-Elysee na polskim rynku przewidziano również specjalną ofertę finansową. Klienci indywidualni mogą korzystać z kredytu 50/50 oraz Kredytu Komfort, a nabywcy flotowi z okazjonalnego leasingu 106 proc.

Produkt jest już dostępny w konfiguratorze na oficjalnej stronie marki: konfigurator.citroen.pl/C-Elysee/Sedan-4-drzwiowy. Drzwi Otwarte we wszystkich salonach marki odbędą się w dniach 18-20 stycznia.

C 3_12078004_08