CITROEN C3 AIRCROSS W TESTACH DZIENNIKARZY- ZWYCIĘZCA!

citr-c3air-cr1

Agencja Advent opublikowała swój doroczny ranking najlepszych jazd testowych dla przedstawicieli mediów. Ocenie poddano 79 prezentacji nowych modeli zorganizowanych przez producentów samochodów w 2017 r.

Europejscy dziennikarze motoryzacyjni, ankietowani przez agencję, przyznali jazdom testowym nowym kompaktowym SUV em Citroën C3 Aircross najwyższą notę.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Wynik ten jest tym bardziej satysfakcjonujący, że w 2017 r. konkurencja była bardzo duża, a tego typu jazd przeprowadzono aż 79.

citr-c3air-cr2

Agencja Advent specjalizuje się w pomiarach wpływu i od 9 lat prowadzi ranking najlepszych jazd testowych organizowanych przez producentów samochodów. Ankietą zostało objętych przeszło 1000 europejskich dziennikarzy, których zadaniem była ocena prezentacji modeli poszczególnych producentów w oparciu o następujące kryteria: jakość jazd testowych, logistyka, kompetencje pracowników prowadzących prezentacje i ogólny poziom satysfakcji z jazd.

NOWY KOMPAKTOWY SUV C3 AIRCROSS NA DROGACH KORSYKI

Jazdy testowe nowego kompaktowego SUV-a Citroën C3 Aircross zorganizowane dla dziennikarzy we wrześniu 2017 r. na Korsyce, w pobliżu Ajaccio, zostały ocenione przez przedstawicieli mediów europejskich jako najlepsze spośród wszystkich tego typu prezentacji, jakie się odbyły w ciągu ubiegłego roku.

citr-c3air-cr4

Jazdy testowe Citroënem C3 Aircross uzyskały najwyższą ocenę w trzech spośród czterech kryteriów: logistyka, kompetencje pracowników i poziom satysfakcji z prezentacji. Wynik ten jest najlepszym świadectwem wysiłku włożonego przez pracowników marki w przygotowanie tego eventu, w szczególności jeśli chodzi o wyjątkową lokalizację, idealnie odpowiadającą charakterowi modelu C3 Aircross, dobór ekspertów odpowiedzialnych za projekt, produkt i stylizację oraz jakość poszczególnych wypowiedzi.

citr-c3air-cr3

W DRODZE DO SUKCESU

Wprowadzony na rynek w październiku ubiegłego roku nowy, kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross ma już na swoim koncie 50 000 sprzedanych egzemplarzy w Europie, w tym 23 000 we Francji. Sukces przeszedł wszelkie oczekiwania marki i jest najlepszym potwierdzeniem wyjątkowej atrakcyjności tego SUV-a.

Citroën C3 Aircross wprowadza nowy standard w tym segmencie samochodów w zakresie komfortu, walorów użytkowych i warunków podróżowania! Ten kompaktowy SUV ma już na swoim koncie nagrodę AUTOBEST 2018 i tytuł „Samochodu Roku” w rankingu Argus Awards 2018 we Francji. Jest też jednym z 7 finalistów prestiżowego europejskiego konkursu „Samochód Roku 2018”, w którym pokonał Audi A8 i Alfę Romeo Stelvio.

citr-c3air-cr5