CITROEN: KONKURS CREATIVE AWARDS – GŁOSUJ

Citre konk 837

W trzeciej edycji konkursu Citroen Creative Awards internauci zgłosili on-line prawie tysiąc projektów, z których zostanie wybrana najbardziej innowacyjna i kreatywna aplikacja ułatwiająca życie kierowcom i pasażerom.

Od momentu ogłoszenia konkursu w połowie grudnia ub. roku, na zaproszenie Citroena do udziału w konkursie odpowiedziało ponad 570 kandydatów z 95 krajów. Zadaniem konkursowym w tej edycji było zaprojektowanie innowacyjnej aplikacji na smartfona, która ułatwi życie kierowcom lub pasażerom.


Zobacz także:
KONKURS CREATIVE AWARDS


Komunikacja między samochodami, wirtualny pilot, synchronizacja list odtwarzania utworów muzycznych z sieci społecznych, nadzór nad podróżującymi dziećmi. Pierwsza selekcja wyłoniła 59 najlepszych projektów, które zostaną poddane głosowaniu w sieci. 4 marca Internauci wyłonią laureata nagrody publiczności.

Natomiast 7 członków jury skrupulatnie analizuje każdy ze zgłoszonych projektów, aby wybrać trzech najbardziej utalentowanych twórców, którzy wykazali się kreatywnością i umiejętnością podejmowania odważnych wyzwań w duchu ‘Créative Technologie’ Citroena. Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 28 marca br.

Wszystkie projekty oraz szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne na stronie www.citroencreativeawards.com.