CITROEN: PROGRAM SELECT DLA AUT UŻYWANYCH

Citroën Select jest ogólnoeuropejskim programem odkupu i sprzedaży używanych samochodów różnych marek z gwarancją. Teraz także w polskiej sieci Citroëna będzie można sprzedać swój samochód lub nabyć używany model z gwarancją i assistance.

Program jest skierowany do klientów, którzy szukają samochodu w bardzo dobrym stanie technicznym, z pewnego źródła, z jasną historią, którego zakup będzie w pełni bezpieczny i bezproblemowy.

Wprowadzony przez markę program Citroën Select właśnie ruszył w Polsce! W ramach programu w 19 punktach sprzedaży klienci mogą sprzedać swój samochód lub kupić używane auto z gwarancją.

Podstawowymi zaletami samochodów sprzedawanych w ramach Citroën Select są:
– szczegółowy przegląd techniczny certyfikowany przez DEKRA obejmujący 150 punktów kontrolnych;
– gwarancja umowna usunięcia awarii: PREMIUM – 24 miesiące gwarancji, samochody do 1 roku z przebiegiem do 30 000 km lub CLASSIC – 12 miesięcy gwarancji, samochody do 7 lat z przebiegiem do 150 000 km;
– atrakcyjne finansowanie w ramach oferty przygotowanej przez Citroën Bank;
– możliwość odbycia jazdy próbnej;
– szeroki wybór – oferujemy używane samochody wszystkich marek w wieku do 7 lat z przebiegiem do 150 000 km.

Citroën Select to nie tylko komfort w momencie zakupu, ale także pewność w trakcie późniejszej eksploatacji zapewniona dzięki:
– gwarancji usunięcia ewentualnej awarii bez dodatkowych opłat;
– pełnemu pakietowi pomocy Assistance na terenie całej Unii Europejskiej 7 dni w tygodniu przez 24 godziny;
– możliwości przedłużenia gwarancji.

Osobom chcącym sprzedać swój samochód Citroën Select gwarantuje sprawny proces odkupu oraz bezpieczną transakcję nawet w 24 godziny.

Samochody zakupione przez klientów w ramach Citroën Select już jeżdżą po polskich drogach. Pierwszy samochód z gwarancją w programie Citroën Select został zakupiony przez Barbarę i Dominika Hrynkiewicz w salonie Auto Postek w Gdańsku Oliwie. Wydanie Citroëna C4 1.6 z 2006 roku było uroczyste – nie zabrakło lampki szampana oraz prezentów dla pierwszych nabywców samochodu z programu. Oprócz klientów i pracowników punktu sprzedaży na uroczystym wydaniu samochodu pojawili się przedstawiciele firm współpracujących oraz reprezentanci Citroën Polska: Manager Programu Citroën Select Edyta Wasiluk oraz Kierownik Działu Samochodów Używanych Jacek Giec.

Strona internetowa programu sprzedaży aut używanych z gwarancją www.citroenselect.pl.