CITROEN: RUSZYŁY ZAMÓWIENIA NA E-JUMPY 100% ELECTRIC (CENA)

W polskich salonach Citroena trwają zamówienia na mającego premierę w maju br. ë-Jumpy w wersji 100% ëlectric. To kolejny etap ofensywy elektrycznej marki.

W tym roku francuska marka wprowadzi sześć zelektryfikowanych modeli.


Zobacz także:

ECO

UŻYTKOWE


 

Są to: Ami, nowy C5 Aircross SUV Hybrid, ë-C4, ë-Jumpy, ë-SpaceTourer. Cała gama samochodów dostawczych w 2021 roku będzie posiadać silniki elektryczne.

Zgodnie z hasłem Inspired by Pro, Citroën ë-Jumpy to propozycja aut skrojonych na miarę potrzeb użytkowników. Dostępny w trzech wersjach nadwozia pojazd z łatwością dostosowują się do potrzeb każdej branży. Ma atuty, które przesądziły o sukcesie spalinowego Jumpy na rynku kompaktowych furgonów, jak na przykład pojemność ładunkową do 6,6 m3 czy ładowność 1275 kg.

Nowe auto proponuje dwa poziomy zasięgu (do 330 km zgodnie z protokołem WLTP) i umożliwia klientom biznesowym jazdę po mieście w strefach wolnych od emisji i na dłuższych trasach. Wyposażony jest w 15 technologii pokładowych, które ułatwiają codzienne użytkowanie, wprowadzając w nowy wymiar komfortu dzięki cichej i płynnej jeździe.

ë-Jumpy będzie dostępny w cenie od 131 500 zł netto. Model pojawi się w salonach w ostatnim kwartale br.