CITROEN: TYSIĘCZNY SAMOCHÓD W PROGRAMIE SELECT

C 1_01

W krakowskim, świeżo otwartym salonie Golemo uroczyście wydano tysięczny samochód sprzedany w programie Citroën Select. Szczęśliwym nabywcą został Wojciech Bargieł z Nowego Targu.

1000. samochodem w oficjalnym programie sprzedaży samochodów używanych marki okazał się model DS5 w wersji wyposażenia Sport Chic – automat z silnikiem 2.0 HDi 160 KM.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Samochód jest bardzo wygodny, dynamiczny i robi wrażenie. Tata kupił już 7 samochodów grupy PSA, teraz wybór padł na Citroëna DS5 – powiedział Dawid Bargieł, syn właściciela, który odebrał kluczyki do samochodu.

C 2_02

Podczas spotkania zorganizowanego w krakowskim salonie Citroën Golemo nie mogło zabraknąć przedstawicieli Citroën Polska oraz reprezentantów firmy DEKRA Polska i TWG Polska, współpracujących przy programie Citroën Select. „Tysięczny” klient otrzymał zestaw upominków i akcesoriów oraz bezpłatny pierwszy przegląd samochodu od firmy Golemo.

– Po zaledwie półtora roku działalności programu Citroën Select na rynku polskim doczekaliśmy wydania 1000. samochodu. Oznacza to setki i już nawet tysiące klientów, którzy nam zaufali. Miesięcznie dostarczanych jest blisko sto pojazdów pod marką Citroën Select. Oferujemy naszym nabywcom coś więcej niż tylko samochód: pewność, zaufanie i „spokojną głowę”. Otaczamy klientów opieką Assistance 24h i zapewniamy gwarancję do 12 lub 24 miesięcy. Zapraszamy na naszą stronę www.citroenselect.pl i do naszych wybranych punktów sprzedaży na terenie całej Polski – stwierdził Jacek Giec z Citroën Polska.

C 3_16

PROGRAM CITROËN SELECT

Przed zakupem:
– szczegółowy przegląd techniczny certyfikowany przez DEKRA obejmujący 150 punktów kontrolnych;
– atrakcyjna oferta finansowania przygotowana przez Citroën Bank;
– możliwość odbycia jazdy próbnej;
– szeroki wybór używanych samochodów różnych marek w wieku do 7 lat z przebiegiem do 150.000 km.

Po zakupie:
– pełny pakiet pomocy Assistance na terenie całej Unii Europejskiej 7 dni w tygodniu przez 24 godziny;
– gwarancja Citroën Select:
a) Premium – 24 miesiące gwarancji, samochody do 1 roku z przebiegiem do 30.000 km;
b) Classic – 12 miesięcy gwarancji, samochody do 7 lat z przebiegiem do 150.000 km.

Sprzedaż sprawdzonych samochodów używanych z gwarancją spod znaku Citroën Select prowadzi dziś 18 autoryzowanych dilerów i liczba ta stopniowo się zwiększa. Wszystkie samochody dostępne w punktach sprzedaży można obejrzeć za pośrednictwem strony citroenselect.pl. Ok. 70 proc. wszystkich dostępnych samochodów to modele z gamy Citroën.

C 4_03