CONTINENTAL Z TYTUŁEM LAUR KONSUMENTA TOP MARKA 2023

Continental, producent ogumienia klasy premium, zdobył wyróżnienie w kategorii „Innowacyjne technologie branży motoryzacyjnej (opony)”

Laur Konsumenta to prestiżowe, niezależne wyróżnienie przyznawane bezpośrednio przez konsumentów, które powstało, aby uhonorować najbardziej zasłużone marki w swoich kategoriach. Tytuł przyznawany jest na podstawie głosów respondentów oddawanych podczas ankiet telefonicznych oraz na najpopularniejszych portalach internetowych. W najnowszej, XIX edycji rankingu, Continental otrzymał 17% (180) z 1060 oddanych głosów w kategorii innowacyjne technologie branży motoryzacyjnej (opony), co uplasowało markę na pierwszym miejscu w tej kategorii.


Zobacz także:

ADAC: GOODYEAR EFFICIENTGRIP 2 Z NAJWYŻSZĄ OCENĄ

OPONY


 

Continental z tytułem Top Marka

Elitarne grono marek, któremu rokrocznie, mimo zmieniających się trendów rynkowych, udaje się utrzymywać czołową pozycję w plebiscycie Laur Konsumenta, zasługuje na specjalne wyróżnienie. Taką nagrodą jest tytuł Top Marka, który został przyznany marce Continental. Tym prestiżowym godłem mogą się pochwalić marki o szczególnej pozycji niekwestionowanego lidera w swojej kategorii.

Jesteśmy dumni z faktu, że opony Continental, oprócz topowych pozycji w profesjonalnych testach drogowych, cieszą się również ogromnym zaufaniem klientów, o czym świadczy przyznanie nam tytułu Top Marka Laur Konsumenta. Jest to dowód niezwykłego zaufania, jakim darzą naszą markę kierowcy oraz najwyższego poziomu osiągów i bezpieczeństwa, zapewnianego przez opony Continental – mówi Piotr Snakowski, Head of Marketing w Continental Opony Polska.

Nowość na sezon letni

Continental opracowuje innowacyjne i zrównoważone produkty dla swoich klientów, dbając o to, aby ogumienie w każdych warunkach zapewniało doskonałą siłę hamowania, maksymalne bezpieczeństwo oraz przyjemność z jazdy. Na zbliżający się sezon letni Continental oferuje nową, najwyższej klasy oponę PremiumContact 7, dostępną w rozmiarach dopasowanych do szerokiej gamy pojazdów. W ofercie producenta znajduje się również wielokrotnie nagradzana opona całoroczna AllSeasonContact, gwarantująca niezawodność w każdych warunkach pogodowych.