COUNTRY ROADS 4×4: PO BEZDROŻACH DOLNEGO ŚLĄSKA

W dniach 13-14 października odbędzie się rajd turystyczny dla użytkowników aut terenowych, którego trasy przebiegać będą przez najpiękniejsze zakamarki Dolnego Śląska. Organizator zapowiada szereg emocjonujących przeszkód terenowych: brodów rzecznych, ostrych zajadów, podjazdów i błota.

Trasy będą przejezdne dla samochodów fabrycznych, nie wyposażonych w opony z bieżnikiem terenowym, ale posiadających sprawny napęd na cztery koła. Dla stawiających pierwsze korki w terenie poważniejsze próby terenowe będą mieć objazdy. W czasie trwania rajdu uczestnicy dotrą bezdrożami do pozostałości po największym projekcie górniczo- budowlanym hitlerowskich Niemiec, rozpoczętego i niedokończonego w Górach Sowich, w latach 1943-1945 – kompleksu RISE.

Rozpoczęcie rajdu jest zaplanowane w sobotę, tj. 13 października o godzinie 9 rano, zakończenie w niedzielę około 14 godziny. Bazą rajdu oraz bazą noclegowa jest Dom Pod Twierdzą w Srebrnej Górze, oferujący noclegi w trzynastu, klimatycznych pokojach po XVIII-to wiecznych dawnych koszarach należących do Twierdzy Srebrno – Górskiej.

Na trasie rajdu nie zabraknie ogniska integracyjnego z kiełbaskami, szaszłykami a wieczorem wszystkich czeka biesiada z sali kominkiem.

Country roads4x4 to cykl imprez przeznaczonych dla użytkowników samochodów terenowych oraz SUV, o typowo turystycznym charakterze skierowanym do całych rodzin. Organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych udziałem w najbliższym oraz kolejnych rajdach na stronę: www.facebook.com/Countryroads4x4