CUPRA: WYRAZISTY, ORYGINALNY DESIGN MODELU ATECA

Nic tak nie wyróżnia samochodu na drodze, jak jego oryginalny design.

W przypadku modelu CUPRA Ateca już na pierwszy rzut oka dostrzec można jej nietuzinkowość, sportowego ducha i unikalną stylistykę.


Zobacz relacje:

SKODA: NOWY SUPERB OCZAMI GŁÓWNEGO PROJEKTANTA OLIVIERA STEFANIEGO
 

ROZMAITOŚCI


 

Drapieżna nie tylko z charakteru

Choć o drapieżności modelu CUPRA Ateca świadczy między innymi maksymalna moc rzędu 300 KM, która przekłada się na zaledwie 4,9 s potrzebne, by rozpędzić się od 0 do 100 km/h, nie bez znaczenia jest także design tego modelu. Sportowego ducha i unikalną stylistykę CUPRA Ateca zawdzięcza między innymi wyprofilowanej masce, pełnym światłom LED i detalom z ciemnego aluminium. Wzrok przyciąga także linia nadwozia, wyrażona przez elegancki, aerodynamiczny spojler z wykończeniem w miedzianym kolorze.

Urodzaj wyposażenia

W wyposażeniu Ateki uwagę zwracają wydajne hamulce z tarczami i zaciskami Brembo, będącymi gwarancją optymalnych osiągów i bezpieczeństwa na drodze. Podwójny układ wydechowy Akrapovič, który został osadzony w dynamicznym tylnym dyfuzorze zapewnia charakterystyczny dźwięk silnika CUPRA. Wyjątkowe wykończenie zapewniają ponadto 19-calowe felgi aluminiowe w kolorze czarnym, które są dostępne w sześciu różnych wariantach. Co więcej, ich konfiguracja jest wzbogacona o wybór kolorystyki poszczególnych elementów między dwoma podstawowymi kolorami – srebra oraz miedzi.

Dodatkowo model ten wyposażony jest w elektryczne, sportowe fotele kubełkowe w kolorze Black Dinamica lub Petrol Blue. Trudno nie dostrzec także wykonanych z ciemnego aluminium pedałów z dopasowanym podnóżkiem, który sprawi, że jazda będzie jeszcze bardziej komfortowa.

Wyjątkowe wyposażenie modelu CUPRA Ateca sprawia, że odznacza się swoim designem na drodze, a jednocześnie cieszy użytkownika oferowanymi osiągami. Połączenie obu tych sfer sprawia, że jest to model dla odważnych, nietuzinkowych, a jednocześnie chcących korzystać z zalet jakie oferują SUV-y – podkreśla Katarzyna Dziomdziora, PR managerka marki CUPRA.