DACIA: PIKNIK CZYLI POZNAJ NOWE MODELE MARKI

Już 15 września br. zapraszamy wszystkich miłośników marki na Piknik Dacii. Podczas wydarzenia będzie można z bliska przyjrzeć się pierwszemu vanowi w gamie Dacii – Lodgy, a także po raz pierwszy sprawdzić, jak model ten radzi sobie na drodze.

W programie także jazdy testowe pozostałymi samochodami z gamy Dacii (Duster, Logan MCV, Sandero) oraz prezentacja cen modeli Dokker i Dokker Van, które wejdą do sprzedaży jesienią. Piknik odbędzie się punktach sprzedaży Dacii w Polsce.

We wrześniu pojawią się pierwsze samochody Dacia Lodgy w salonach Dacii. Piknik to pierwsza okazja na odbycie jazdy testowej tym przestronnym i funkcjonalnym vanem.

Dacia Lodgy

Dacia Lodgy to samochód o długości 4,5 m, który może pomieścić nawet 7 osób w zależności od wersji. Charakteryzuje się wyjątkowo przestronnym wnętrzem, dużą funkcjonalnością i nowoczesną stylistyką wnętrza. Dzięki możliwości zmiany konfiguracji, Dacia Lodgy dysponuje bagażnikiem o pojemności od
207 dm3 w wersji 7-miejscowej, 827 dm3 w wersji 5-miejscowej do 2 617 dm3 w konfiguracji 2-miejscowej (do wysokości dachu).

Lodgy oferuje nowe, niespotykane dotąd w Dacii elementy wyposażenia, takie jak system multimedialny MEDIA NAV z 7-calowym ekranem dotykowym wbudowanym w konsolę centralną i obejmujący: nowoczesną nawigację, radioodtwarzacz, Bluetooth® oraz umożliwiający podłączenie zewnętrznych urządzeń poprzez złącza USB/jack umiejscowione w panelu radia. Dacia Lodgy będzie dostępna z trzema silnikami: 1.6 MPI 84, 1.5 dCi 90 i 1.5 dCi 110 oraz w czterech wariantach wyposażenia. Ofertę silników wkrótce uzupełni nowa jednostka 1.2 TCe 115, wprowadzona niedawno do oferty Renault Mégane i Renault Scénic.

Wersję 5-miejscową będzie można kupić już za 37 900 zł, a wersję 7-miejscową w cenie od 42 900 złotych.

Więcej informacji na stronie: www.dacia.pl.