DAF: PIERWSZE CIĄGNIKI SIODŁOWE XF WE FLOCIE FIRMY BATIM

SONY DSC

W siedzibie Wanicki, autoryzowanego dealera DAF w Mogilanach koło Krakowa, firma Batim odebrała 8 ciągników siodłowych DAF XF 460 FT SSC.

Są to pierwsze pojazdy DAF we flocie firmy, która składa się z 400 ciężarówek. Nowe samochody wyposażone zostały w największą kabinę Super Space Cab oraz oszczędny silnik Paccar MX-13 o mocy 460 KM.


Zobacz także:

UŻYTKOWE

ROZMAITOŚCI


 

Wyposażenie pojazdu obejmuje ponadto hamulec silnikowy MX Engine Brake oraz podwójne zbiorniki paliwa o pojemności 1 490 litrów. Użytkowanie pojazdów sfinansowane zostało przez fabryczną spółkę DAF – Paccar Financial Polska na zasadzie wynajmu wraz z kontraktem serwisowym DAF Multisupport eXtra Care.

daf-firm2

Barbara Edelmuller- Generaux, właścicielka firmy Batim, która wraz z współwłaścicielem Januszem Rembilasem odebrała pojazdy powiedziała, że firma od pół roku testowała samochody marki DAF, a kierowcy byli bardzo zadowoleni.

– Jestem pod wielkim wrażeniem jak kierowcy wypowiadali się na temat DAFa. Jeśli chodzi o wyposażenie w środku, o ułożenie schowków w kabinie, o samo łóżko i fotel dla kierowcy, który jest bardzo ważny. Kierowca spędza mnóstwo godzin za kierownicą, musi to być bardzo wygodny fotel. Jeśli kierowca jeździ komfortowo, to przekłada się to też na wyniki spalania i bezpieczną jazdę – mówi Barbara Edelmuller- Generaux.

Firma Batim działa na rynku transportowym od 21 lat.

SONY DSC

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisanego kontraktu. Mamy pełny kontrakt serwisowy DAF Multisupport i dla nas najważniejszą rzeczą jest oczywiście kompletna obsługa. W momencie, kiedy występuje problem i samochód ulega awarii, to my musimy mieć serwis 24 godziny, 7 dni w tygodniu na terenie całej Europy Zachodniej. I właśnie marka DAF zagwarantowała nam, że sprosta naszym wymaganiom i wymaganiom naszych klientów – podkreśliła Barbara Edelmuller- Generaux.

Firma Batim w swojej flocie posiada 400 samochodów. Każdego roku dokupuje samochody i jak zaznaczyła właścicielka – w 2017 roku ma również takie plany i zainteresowana jest poszerzeniem współpracy z DAF-em.