DAF: STUTYSIĘCZNY KONTRAKT SERWISOWY MULTISUPPORT

DAF-New1c

Sprzedaż kontraktów serwisowych DAF MultiSupport podwoiła się od 2014 r. Obecnie ponad 40 procent wszystkich ciężarówek, które opuszczają fabrykę, ma taką umowę serwisową.

Jest ona dostosowana do potrzeb odbiorcy i zapewnia mu od razu maksymalne bezpieczeństwo w zakresie kosztów na 1 km.


Zobacz także:

UŻYTKOWE

ROZMAITOŚCI


 

Stutysięczna umowa serwisowa DAF MultiSupport została podpisana z działającą w całej Europie firmą SUEZ Recycling and Recovery. Umowa dotyczy pojazdów DAF CF 400 8×2 FAQ, które będą wykorzystywane do opróżniania podziemnych pojemników na odpady.

W ramach umowy serwisowej DAF MultiSupport przewoźnicy mogą wybrać poziom obsługi i okres obowiązywania umowy, z opcją rozszerzenia zakresu umowy na naczepy i zabudowy. Dodatkowo dealer DAF przejmuje planowanie serwisowania i administrację, dzięki czemu przewoźnicy mogą skupić się na swej podstawowej działalności.

daf_new2c

Stała cena, maksymalna dostępność pojazdu

Dzięki kontraktom serwisowym DAF MultiSupport przewoźnicy mają pewność, że ich flota będzie perfekcyjnie utrzymana, zapewniając maksymalną dostępność pojazdów przy stałej cenie. To sześć pakietów serwisowych o różnym zakresie, od usług profilaktycznych po wszelkie możliwe usługi naprawcze i obsługowe. Firma SUEZ Recycling and Recovery wybrała wariant MultiSupport Full Care jako standard dla swojej floty pojazdów DAF, obejmującej 360 ciężarówek.

– Najważniejsze dla nas kryteria przy zakupie pojazdów to funkcjonalność, bezpieczeństwo i tzw. całkowity koszt użytkowania. Uwzględnienie napraw i obsług w cenie zakupu daje nam dobre wyobrażenie o całkowitych kosztach. Oznacza to, że ciężarówki będą dobrze utrzymane w długim okresie i gwarantuje maksymalny czas ich pracy. DAF Multisupport umożliwia nam skupienie się na podstawowej działalności: inteligentnym zagospodarowaniu odpadów, a także przekształcaniu odpadów w nowe surowce, by nie wyczerpywać zasobów naszej planety – powiedział Andy van Nisselrooij z firmy SUEZ.

– Nasi klienci nie chcą zawracać sobie głowy kwestiami zarządzania pojazdami. Ciężarówka po prostu ma działać: jak najdłużej, przy minimalnym nakładzie pracy i po stałej, niskiej cenie za 1 kilometr. DAF MultiSupport jest odpowiedzią na te oczekiwania, a zarazem wspaniałym przykładem naszego programu efektywności transportu DAF Transport Efficiency. A ponieważ kontrakty serwisowe DAF MultiSupport są zawsze „szyte na miarę”, mamy odpowiednią umowę serwisową dla każdej firmy – i dużej, i małej – komentuje Albert Florijn, Dyrektor ds. usług handlowych DAF Trucks.