DAF ZE STAUETKĄ GAZELA BIZNESU 2012

PACCAR-Financial-490x249-no-logo

Firma DAF Trucks Polska uhonorowana została Gazelą Biznesu 2012 małych i średnich firm, prestiżowym tytułem dziennika Puls Biznesu. Nagroda została przekazana podczas uroczystej gali 13. edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm.

Lista rankingowa sporządzona na podstawie wyników firm z lat 2009-11 była najdłuższą w historii organizacji rankingu. W zmaganiach ostatniej edycji Gazel Biznesu łącznie udział brały 4342 firmy.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


Statuetki zostały przyznane przez tygodnik Puls Biznesu, a autorem rankingu jest firma Coface Poland.

DAF Trucks Polska Sp. z o.o. należy do amerykańskiego koncernu PACCAR Inc, jednego z największych na świecie producentów pojazdów ciężarowych. Jest jednocześnie jest czołowym producentem lekkich, średnich i ciężkich pojazdów ciężarowych w Europie, mającym udział na poziomie 16,0 proc. w rynku pojazdów w kategorii powyżej 16 t. Firma DAF produkuje kompleksową gamę ciągników siodłowych i pojazdów ciężarowych.

DAF Trucks N.V. jest właścicielem zakładów produkcyjnych w Eindhoven w Holandii, Westerlo w Belgii oraz Leyland w Wielkiej Brytanii i ponad 1000 punktów dealerskich i serwisowych w Europie.