DERESZOWSKA I GLINKA POKONAŁY PRZESZKODY DLA WOŚP

renau-runm1

Anna Dereszowska i Katarzyna Glinka wzięły udział w specjalnej serii Rekrut cyklu Runmageddon. Do pokonania zawodniczki miały dystans 6 km i ponad 30 przeszkód oraz te dodatkowe ― w postaci ulewnego deszczu.

Seria specjalna Runmageddonu miała na celu wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Zobacz także:

SPORT


 

– To było bardzo ekstremalne doświadczenie, ale mnóstwo satysfakcji na koniec! Było ciężko, ale pamiętając, jaki jest cel naszego biegu, można było pokonać wszystkie słabości – powiedziała Anna Dereszowska, ambasadorka Renault.

renau-runm3

Na trasie ekstremalnego biegu spotkały się różne osobistości ze świata sztuki, telewizji, mediów, sportu oraz zwycięzcy charytatywnej licytacji. Dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– To chyba najbardziej nieoczekiwany Dzień Matki, o jakim mogłabym kiedykolwiek pomyśleć. Na szczęście na trasie miałam własny doping, kibicował mi mój syn, więc udawało mi się znieść ten ekstremalny wysiłek, a przede wszystkim pogodę – powiedziała Katarzyna Glinka, ambasadorka Renault.

renau-runm4

Runmageddon to największy cykl biegów z przeszkodami w Polsce. Tegoroczna edycja obejmuje kilkanaście imprez, podczas których uczestnicy muszą pokonać liczne przeszkody, zarówno naturalne, jak i te przygotowane przez organizatorów. Kolejny bieg już 23-24 czerwca, w Ełku.

Renault Polska po raz drugi jest partnerem Runmageddonu.

renau-runm2