DKV: SPECJALNE CENY PALIW NA STACJACH LOTOS

DKV Euro Service, operator kart paliwowych, powiększa sieć tanich stacji Bottom Up o 25 punktów marki Lotos. Na tych stacjach wszyscy klienci DKV tankują olej napędowy w cenie 5-7 procent niższej niż stawka z dystrybutora.

System Bottom Up obejmuje wybrane stacje prywatne na terenie Polski, Austrii i Węgier. Do niedawna kierowcy mieli u nas do dyspozycji dziewięć stacji, położonych w miejscach kluczowych dla transportu.

Od lutego system Bottom Up obejmuje 34 punkty tankowania, z czego 25 to stacje sieci Lotos.

Cena diesla oferowana na tych stacjach jest jednakowa. Oparta jest na stawkach hurtowych, które można sprawdzić na stronie www.lotos.pl/handlowy. Aby wyliczyć cenę Bottom Up, wystarczy do ceny brutto dodać 5 groszy.

– Ze stacji Bottom Up mogą korzystać wszyscy klienci DKV, bez dodatkowych formalności. Płacą za paliwo cenę, która jest zdecydowanie niższa niż ta z dystrybutora. Dzięki temu systemowi wygrywają wszystkie trzy strony: klienci – bo paliwo jest tańsze, stacje – bo zwiększają obroty i DKV – bo fakturuje większe ilości tankowań – mówi Michał Bałakier, prezes DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.

Obok stacji Lotosu, w Polsce do sieci Bottom Up należy także 9 stacji prywatnych. Natomiast za granicą działa 18 stacji w Austrii oraz 4 na Węgrzech. Ceny oleju napędowego na tych stacjach są stałe w okresach tygodniowych. Publikowane są na stronie www.dkv-euroservice.pl w zakładce Serwisy online >> Ceny ON.