DR.MARCUS: AIRCAN – PUSZKA PEŁNA ZAPACHU

aircan 1_ucie

Dr.Marcus International wprowadza do sprzedaży nowy produkt o nazwie Aircan. To odświeżacz, w kształcie niewielkiej puszki, który z powodzeniem można stosować zarówno w samochodzie jak i w domu.

To niewielkie, kolorowe pudełko, z którego powoli uwalnia się jedna z pięciu dostępnych obecnie aromatyzacji, które powstały na bazie materiałów organicznych i oryginalnych francuskich perfum. Jest prosta w użyciu a jednocześnie można ją umieścić w dyskretnym miejscu, np. w bagażniku auta lub zamocować za pomocą taśmy dwustronnej pod fotelem pasażera.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Obecnie Aircan jest dostępny w pięciu orzeźwiających, głównie owocowych aromatach. Do wyboru są zapachy: fresh lemon, green apple, red friuts, black i ocean breeze. Etykieta i dekielek puszki odpowiadają kolorystycznie każdemu z aromatów. Trwałość odświeżacza wynosi do 60 dni.

Firma Dr.Marcus International to wiodący producent odświeżaczy samochodowych w naszym kraju. Ponad 14 letnie doświadczenie i eksport do niemal 50 krajów na całym świecie zaowocowały wysoką jakością produktów dostępnych w przystępnej cenie. Ich paleta jest na tyle szeroka iż z pewnością każdy kierowca odnajdzie wśród ponad 100 propozycji swój ulubiony zapach czy też kształt odświeżacza albo sposób jego zamocowania w aucie.

– wymiary puszki: wysokość 37 mm, średnica 70 mm;
– zapach: fresh lemon, green apple, red friuts, black, ocean breeze;
– sugerowana cena detaliczna: 8,99 zł;
– trwałość: do 60 dni.