DRIFT: PAWEŁ TRELA RAZEM Z MARKĄ PRESTIGIO

D 1_tapeta

Prestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej i akcesoriów wesprze jednego z najbardziej charyzmatycznych zawodników driftingu w Europie – Pawła Trelę.

Technologia, prędkość oraz precyzja to cechy, które łączą zarówno markę Prestigio, jak i główne zasady driftingu. Paweł „Troll” Trela jest jednym z najlepszych i najbardziej popularnych drifterów w Europie.


Zobacz także:
SPORT


Przedstawiany jest jako multimedalista Mistrzostw Polski, który energicznie buduje swoją karierę oraz pozycję na arenie europejskiej. Troll jest Mistrzem Polski sezonu 2011, V-ce Mistrzem Polski 2009 i 2012 oraz czwartym zawodnikiem międzynarodowej ligi Drift AllStars w sezonie 2013. W tym roku Trela chce skoncentrować się głównie na udziale w lidze Eastern Europe Drift Championship.

D 2_05

Paweł rozpocznie sezon w Irlandii podczas Irish Drift Championship. Potem czekają go zmagania w Rydze (Łotwa), w Danii, w Mińsku (Białoruś), Brnie oraz trzech miastach Polski. W tegorocznych zawodach Mistrzostw Driftingowych Europy Wschodniej (Eastern European Drift Championship), Trela wystartuje pod banderą marki Castrol EDGE oraz Prestigio. Logo Prestigio widoczne będzie na kombinezonie oraz na samochodzie zawodnika. W Polsce będzie można kibicować Pawłowi na zawodach w Toruniu, Gdańsku-Spocie i w Karpaczu.

– To nie przypadek, że Prestigio związało się sponsorsko z driftingiem. Drifting jest dyscypliną motosportu coraz bardziej popularną zarówno w Polsce, jak i na świecie, która ma swoje korzenie w Japonii. Odnosi się ona do prowadzenia pojazdu w kontrolowanym poślizgu na jak najdłuższym odcinku, przy jednoczesnym zachowaniu płynności oraz precyzji jazdy. Drifting jest połączaniem pasji zawodników z prędkością, techniką oraz odpowiednią technologią. Tymi samymi zasadami kieruje się marka Prestigio – mówi Izabela Idzikowska z polskiego oddziału firmy Asbis, właściciela marki.

D 3_059

Prestigio stawia na szybki rozwój, wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz wysoką prędkość i płynność działań. Marka jest również partnerem generalnym Mistrzostw Driftingowych Europy Wschodniej (Eastern European Drift Championship).

W tym sezonie mistrzostwa będą nosić nazwę Prestigio EEDC 2014, natomiast ich start zaplanowany jest na maj.

Prestigio jest szybko rozwijającą się marką, obecną w ponad 75 krajach.

D 4_060