ECOCAR: 26 MAJA MAMY JEŻDŻĄ TAKSÓWKAMI ZA DARMO

EcoCar_T1

W Dniu Matki, 26 maja, mamy i dzieci podróżują biało- zielonymi taksówkami EcoCar zupełnie bezpłatnie. Akcja obejmuje Warszawę, Wrocław i Trójmiasto, czyli wszystkie lokalizacje, w których działa EcoCar.

Darmowy przejazd można zamówić przez aplikację EcoCar wpisując hasło Dzień Matki. To nie koniec atrakcji – na mamy czekają także vouchery o wartości 50 zł na dodatkowe przejazdy ekologicznymi taksówkami.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Akcja EcoCar z okazji Dnia Matki organizowana jest już po raz trzeci. 26 maja ekologiczne, maksymalnie dwuletnie, biało- zielone taksówki EcoCar zupełnie bezpłatnie zawiozą mamy i ich dzieci pod wskazany adres, żeby w tym szczególnym dniu wszyscy mogli jak najdłużej wspólnie celebrować rodzinne chwile.

EcoCar_T2

JAK ZAMÓWIĆ DARMOWY PRZEJAZD Z OKAZJI DNIA MATKI?

Wystarczy zamówić taksówkę przez aplikację mobilną EcoCar (aplikacja dostępna w sklepach Google Play oraz App Store) i w dodatkowych informacjach dla kierowcy wpisać hasło: Dzień Matki. Mama powinna podróżować ze swoim dzieckiem.

DODATKOWE VOUCHERY NA DARMOWE PRZEJAZDY

Dla aktywnych facebookowiczów i użytkowników Instargam EcoCar przygotował dodatkową atrakcję. Każda mama, która wykona zdjęcie ze swoim dzieckiem w taksówce EcoCar i opublikuje je na fanpage’u EcoCar lub na Istagramie z hashtagiem #ecocartaxi, otrzyma voucher o wartości 50 zł na przejazdy taksówkami EcoCar.

Więcej o EcoCar i akcji na www.ecocar.pl.

EcoCar_T3