FERRARI NA MOTOR SHOW 2012 W POZNANIU

W dniach 13-15 kwietnia 2012r. na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się największe wydarzenie motoryzacyjne w Polsce – Motor Show 2012. To właśnie wówczas po raz pierwszy w Polsce oficjalnie udział w targach weźmie Ferrari, prezentując swoje najnowsze modele!

Samochody marki Ferrari od zawsze były obiektem pożądania pasjonatów motoryzacji. Pojazdy znane dotąd głównie z wyścigów Formuły 1 i hollywoodzkich superprodukcji, będzie można teraz zobaczyć w Poznaniu – to będzie pierwszy w historii naszego kraju taki pokaz!

– Jesteśmy dumni mogąc już drugi rok oferować tak wyjątkowe samochody polskim klientom. Nasz salon zdobył już uznanie i stale poszerzające się grono przyjaciół i klientów. Jednak obecność na Motor Show jest dla nas ważna, gdyż będzie to pierwsza impreza targowa od rozpoczęcia sprzedaży samochodów marki Ferrari. Na swoim stoisku zaprezentujemy ostatni model wprowadzony do oferty którym jest 458 Spider, a ponadto zobaczyć będzie można model FF oraz California. FF to pierwszy model Ferrari w historii z innowacyjnym napędem na cztery kola oraz z miejscami dla 4 osób. Ferrari California w roku 2012 natomiast oferowana będzie w udoskonalonej specyfikacji. Jestem pewien, że goście targów nie przejdą obojętnie obok naszego standu – powiedział Dante Cinqeu, Dyrektor Generalny Ferrari Polska.

– „De gustibus est non disputandum – to fakt, że o gustach dyskutować i nie moŜna i nie wypada. Są pewne zjawiska, które takim dyskusjom wręcz nie podlegają, wznosząc się ponad podziały i subiektywne preferencje. Zjawiska wyznaczające nowe poziomy, które wcześniej wydawały się nieosiągalne. Jednym z takich zjawisk jest Ferrari. Bezdyskusyjna klasa, gwarancja najwyższych motoryzacyjnych emocji. Marka, która selekcjonuje bardzo precyzyjnie swoich użytkowników, tak jak precyzyjnie selekcjonuje miejsca, w których objawia swoje piękno i czar. Zawsze w najwyższym standardzie. I także dzięki współpracy jaką nawiązaliśmy z Ferrari Polska, Motor Show będzie zjawiskiem w polskiej branży motoryzacyjnej wyjątkowym – gwarantującym wyjątkowe emocje i najwyższy standard. Kolejne tego dowody zaprezentujemy w połowie miesiąca… – stwierdził Rafał Błachowski, Dyrektor Motor Show.

Ferrari Polska zaprezentuje się na ponad powierzchni ponad 200 m2. Znajdzie ich w pawilonie nr 5.

Na targach motoryzacyjnych w Poznaniu obowiązywać będą bilety (15 zł od osoby, 10 zł dla rodziny – przynajmniej 3 osoby). Więcej informacji na stronie www.MotorShow.pl.