FH-DCE SUPER RALLY 2013: ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Rally-2_2013_Wroclaw

Rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy na FH-DCE Super Rally 2013, który odbędzie się w dniach 16-20 maja 2013 r. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Nabór przebiega przy wsparciu wrocławskiego Miejskiego Centrum Wolontariatu.

Osoby chętne do podjęcia wolontariatu, które ukończyły 16 lat, proszone są o rejestrację na stronie internetowej wolontariat.wroclaw.pl/superrally. Osoby niepełnoletnie na udział w wolontariacie potrzebują zgody rodziców lub opiekunów. Zainteresowani mogą się zgłaszać do 7 maja.


Zobacz także:
MOTOCYKLE
TURYSTYKA


Wolontariat na FH-DCE Super Rally 2013 to idealna propozycja dla osób otwartych, energicznych i znających języki. Uczestnictwo w imprezie to szansa na spotkanie z tysiącami motocyklistów z całej Europy oraz współtworzenie międzynarodowej atmosfery. Ponadto jest to okazja do rozwoju takich umiejętności jak praca w grupie, organizacja oraz komunikacja. Współpraca w ramach zespołu pasjonatów motoryzacji może stać się niezapomnianą przygodą.

Wolontariusze będą odpowiedzialni za następujące zadania:
– koordynacja zajmowania pola namiotowego;
– pomoc w konfekcjonowaniu zestawów FH-DCE Super Rally Pack dla uczestników zlotu;
– udzielanie informacji uczestnikom zlotu na temat organizacji imprezy oraz przyjmowanie zapisów na wycieczki;
– pomoc w utrzymaniu sprawnej komunikacji przy bramach wjazdowych, udzielanie informacji i wydawanie FH-DCE Super Rally Pack;
– wsparcie przy sprzedaży oficjalnych pamiątek FH-DCE Super Rally 2013;
– pomoc organizacyjna w trakcie zebrania Prezydentów i Zarządów klubów Harley-Davidson na Uniwersytecie Wrocławskim;
– obsługa parkingu dla innych pojazdów niż Harley-Davidson.

Każdy wolontariusz będzie mógł uczestniczyć w imprezach i koncertach organizowanych dla uczestników zlotu, otrzyma ubezpieczenie NNW, możliwość noclegu na polu namiotowym, unikalną pamiątkową koszulkę oraz oficjalny certyfikat potwierdzający współpracę.