FIAT: MOŻNA JUŻ TESTOWAĆ NOWEGO FIATA 600 HYBRID

FIAT zaprasza do przetestowania produkowanego w Polsce, nowego crossovera z segmentu B – modelu 600 Hybrid.

Nowy Fiat 600 Hybrid łączy włoski styl, imponującą przestrzeń w kabinie i bagażniku, wspomagające jazdę zaawansowane rozwiązania techniczne oraz najnowszej generacji silnik MHEV 1.2T 100KM AT.

Wykorzystany w modelu 600 Hybrid silnik MHEV jest przykładem najnowszych osiągnięć technologii. Jednostka ta oferuje zwiększoną moc, wydajność i dynamikę przy jednoczesnym obniżonym spalaniu i niższej emisji CO2. Dzięki temu najnowszy crossover marki FIAT pozwala swojemu właścicielowi cieszyć się elektryczną jazdą w mieście do prędkości 30 km/h, szczególnie podczas jazdy w korku czy parkowania na pierwszym lub wstecznym biegu, ale też poza nim – na pochyłościach czy w ustabilizowanych warunkach na autostradzie.


Zobacz relacje:

JEEP: JUŻ 100 000 ZAMÓWIEŃ NA AVENGERA. NIEBAWEM PREMIERA WERSJI 4xe
 

ROZMAITOŚCI


 

Charakterystyczna dla modelu 600 Hybrid płynna jazda jest zasługą zastosowanego rozrusznika, który umożliwia ciche i płynne przechodzenie między silnikiem spalinowym a elektrycznym. Między pracą 100-konnego, 3-cylindrowego silnika spalinowego, 48-woltowego akumulatora litowo-jonowego i nowej 6-stopniowej, dwusprzęgłowej przekładni panuje pełna harmonia. Skrzynia biegów obejmuje silnik elektryczny 21 kW, falownik i elektroniczny moduł sterowania, optymalizujące rozmiar i masę całego układu napędowego. Technologia hybrydowa dla kierowcy oznacza wysoką elastyczność jazdy przy niskich obrotach, cichy rozruch i przyspieszoną reakcję pojazdu na ruch pedału gazu. Technologia hybrydowa pozwala też na odzyskiwanie energii podczas wytracania prędkości. Silnik zaprojektowano tak, aby optymalizować zużycie paliwa i w normalnych warunkach jazdy zaoszczędzić do 15% emisji CO2 w porównaniu z silnikiem spalinowym wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów.

Nowy Fiat 600 Hybrid jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników miasta, dzięki długości 4,17 m pozawala na łatwe i bezstresowe parkowanie. Mimo kompaktowych rozmiarów zewnętrznych oferuje imponującą przestrzeń, w której wygodnie pomieści się 5 pasażerów oraz najlepszy w swojej klasie schowek przedni o pojemności 15 litrów i pakowny 360-litrowy bagażnik.

Idealnie dopasowana do potrzeb młodych klientów poszukujących ekologicznego rozwiązania w zakresie mobilności, wersja podstawowa Nowego Fiata 600 Hybrid wyposażona jest w wygodne fotele wykonane z tkaniny pochodzącej z recyklingu z białymi akcentami i matową czarną deskę rozdzielczą z bioplastiku. Oferuje ona również system multimedialny z 10,25-calowym ekranem dotykowym, bezprzewodową współpracę z aplikacjami Android Auto i Apple CarPlay, przednie reflektory oraz tylne światła wykonane w technologii LED, klimatyzację, czujniki parkowania z tyłu oraz kierownicę pokrytą ekologiczną skórą. Droższa wersja wyposażenia – La Primadodatkowo jest wyposażona w m.in. 18-calowe obręcze kół z lekkich stopów, tapicerkę z ekologicznej skóry, bezprzewodową ładowarkę smartfona i elektrycznie sterowaną pokrywę bagażnika otwieraną ruchem stopy.

Produkowany w Polsce, Nowy Fiat 600 Hybrid jest teraz dostępny w atrakcyjnym abonamencie SimplyDrive z ratą od 600 zł netto miesięcznie. Ze względu na stałe koszty, abonament SimplyDrive jest doskonałą propozycją szczególnie dla przedsiębiorców. Niska miesięczna rata jest niezmienna przez cały okres trwania umowy.