FIAT: NOWOŚĆ – PAKIETY PRZEGLĄDÓW SEWISOWYCH

Serwisowanie auta to gwarancja jego wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji. Jednak jak zabezpieczyć się od wzrostu cen kosztów przeglądu nowego samochodu? Fiat wprowadził do swojej oferty nowe rozwiązanie – Pakiety Przeglądów Okresowych.

Przy zakupie nowego Fiata klient może zdecydować się na dodatkowy zakup od 2 do 5 planowych przeglądów okresowych. W efekcie użytkownik nowego modelu, zarówno osobowego jak i dostawczego, gwarantuje sobie w kolejnych latach eksploatacji auta stałe koszty serwisowe.

Oferta programu Pakietów Przeglądów Okresowych jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych jak i osób prowadzących działalność gospodarczą – bez względu na to czy samochód będzie użytkowany prywatnie czy służbowo. Pakiet serwisowy może dokupić także właściciel auta marki Fiat, które nie ma jeszcze roku.

Po zakupie wybranego pakietu przeglądów ceny części zamiennych i robocizny pozostaną niezmienne przez cały okres ważności umowy. Posiadacz pakietu automatycznie dostaje możliwość serwisowania samochodu w dowolnym autoryzowanym serwisie dealerów Fiata w całym kraju. Fiat dodatkowo przypomina o zbliżającym się terminie odpowiedniej czynności serwisowej.

Istnieje możliwość bezgotówkowego zakupu pakietu przeglądów – jego wartość może zostać wliczona w raty atrakcyjnego kredytu na auto w przypadku zdecydowania się na finansowanie samochodu kredytem z oferty Fiat Bank Polska.

Za pierwszy, najtańszy pakiet dwóch przeglądów trzeba zapłacić (ceny brutto):
– Panda – od 1050 zł;
– Grande Punto – od 1834 zł;
– Bravo – od 1788 zł;
– Doblò – od 1854 zł;
– Ducato – od 2416 zł.

Zakres kilometrowy wynosi: Panda – 40 tys. km, Grande Punto – 60 tys. km, Bravo – 60 lub 70 tys. km w zależności od wersji silnikowej, Doblò – 60 lub 70 tys. km, Ducato – 80 lub 90 lub 96 tys. km w zależności od wersji silnikowej.

Za pakiet trzech odpowiednio:
– 500 – od 2484 zł;
– Bravo – od 2548 zł;
– Punto Evo – od 2585 zł;
– Freemont – od 3325 zł;
– Doblò – od 2420 zł;
– Ducato – od 3795 zł.

Zakres kilometrowy dla 500, Bravo, Punto Evo, Freemont wynosi 90 tys.km, Doblò – 90 lub 105 tys km, Ducato – 120, 135 lub 144 tys.km w zależności od wersji silnikowej.

Dla każdego modelu i wersji czasokres i przebieg, przy których należy dokonywać przeglądów może być różny. Aby dowiedzieć się szczegółów należy sięgnąć do “Instrukcji Obsługi Pojazdu”, które znajdują się na wyposażeniu samochodu oraz na ogólnodostępnej stronie instrukcje.fiat.pl

Akcja serwisowa Fiata jest na bieżąco modyfikowana w celu jej dostosowania do potrzeb klientów.