FINAŁ DANNONE NATIONS CUP W WARSZAWIE ZE SKODĄ

Skoda została oficjalnym sponsorem Światowego Finału Danone Nations Cup, który w tym roku odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Finał, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę 9 września, jest po raz pierwszy organizowany w Polsce.

Zagra na nim blisko 560 młodych piłkarzy z 40 krajów całego świata. Wszystkim rozgrywkom przyglądać się będzie ambasador turnieju – światowej sławy piłkarz Zinedine Zidane. Polskę reprezentować będzie drużyna OZPN Gorzów Wielkopolski.

Škoda, jako oficjalny sponsor wydarzenia, zaprasza wszystkich zainteresowanych do swojego stoiska, na którym podziwiać można interaktywne eksponaty Centrum Bezpieczeństwa Škoda Autolab. Na zwiedzających czekać będą instruktorzy Szkoły Auto Skody, którzy są gotowi odpowiedzieć na pytania dotyczące bezpiecznego, ekologicznego i ekonomicznego podróżowania samochodem.

Najmłodsi będą mogli sprawdzić swój czas reakcji oraz poznać zasady działania przekładni skrzyni biegów. Ponadto, odwiedzający otrzymają vouchery, które przy zakupie jednego biletu do Škoda Autolab upoważniają do odebrania drugiego biletu gratis. Centrum znajdować się będzie w podwarszawskich Markach przy CH M1 od 12 września br.

Dodatkowo, na czas imprezy Škoda udostępnia organizatorom flotę swoich samochodów.

Turniej piłkarski DNC to nie tylko pełne emocji rozgrywki sportowe, ale także okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych. W specjalnie zbudowanej rodzinnej strefie rozrywki będzie można wziąć udział w konkursach, zdobyć wiedzę z zakresu zdrowego żywienia, dbania o środowisko, a także stworzyć swój własny, niepowtarzalny jogurt.

Bilety na Światowy Finał DNC dostępne są na stronach www.eventim.pl oraz www.danonenationscup.pl w cenie 10 zł. Zysk z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom w ramach programu „Podziel się Posiłkiem”.