FIRESTONE: UDANE TESTY ZIMOWYCH WINTERHAWK 3

Druck

Opony Firestone Winterhawk osiągnęły bardzo dobre wyniki w połączonych testach opon zimowych na 2013 rok przeprowadzonych przez ACE i GTÜ.

Spośród 9 modeli opon w kategorii 185/60 R15 Auto Club Europe i Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego oceniły sztandarowy model opony zimowej Firestone najwyżej pod względem stosunku jakości do ceny oraz ogólnych osiągów w różnych warunkach zimowych.


Zobacz także:
OPONY


W ogólnej klasyfikacji testowej opony zajęły 4. miejsce. Na GTÜ szczególne wrażenie zrobiła zrównoważona przyczepność opon Winterhawk 3 na suchej i mokrej nawierzchni, niski opór toczenia oraz atrakcyjna cena, dzięki której model uzyskał ocenę „zalecane” od GTÜ oraz tytuł „Zwycięzcy 2013 roku w kategorii stosunku ceny do osiągów”.

– Uzyskanie właściwej równowagi między bezpieczeństwem, wydajnością a osiągami w warunkach zimowych przy zachowaniu odpowiedniej ceny jest wyzwaniem, z którego doskonale zdajemy sobie sprawę. Co roku podejmujemy je z tą samą energią, produkując opony w różnych rozmiarach. Najnowsze wyniki testów z zadowoleniem uznajemy za potwierdzenie, że podążamy właściwą drogą – mówi Jake Rønsholt, General Manager, Corporate and brand Communications, Bridgestone Europe.

F 1_Product_Ret