FLEET DERBY 2012: GŁADYSZ POKAŻE SCIROCCO

Już w najbliższy czwartek podczas ogólnopolskiej imprezy flotowej Fleet Derby 2012 na stoisku firm Keratronik i Greco wystawiony zostanie treningowy Volkswagen Scirocco Adama Gładysza. Największy sprawdzian firm branży flotowej odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie przy ul. Puławskiej 266. Samochód Adama Gładysza będzie można podziwiać w godzinach 9.00 – 16.00.

Fleet Derby 2012 to impreza branży flotowej, w której przewiduje się, że udział weźmie około 2000 osób. Wystawiają się firmy leasingowe, flotowe, a także dystrybutorzy samochodów.

– Już w najbliższy czwartek na Służewcu podczas targów Fleet Derby 2012 wystawione będzie moje treningowe Scirocco. To ten sam samochód, który w miniony weekend obecny był na poznańskim Motor Show 2012. Tym razem Scirocco z 2-litrowym silnikiem TSI pojawi się na stoisku naszych Partnerów – firm Keratronik i Greco, gdzie obok wyścigówki znajdą się zespołowe plakaty i widokówki. Serdecznie wszystkich zapraszam do Warszawy – mówi Adam Gładysz.

Uczestnictwo we Fleet Derby w dniu 19 kwietnia (czwartek) jest bezpłatne -na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na stronie www.fleetderby.pl
www.fleetderby.pl

Więcej informacji także na: www.fleet.com.pl.

Informacje o zespole Gładysz Racing: www.gladyszracing.pl.