FLEET DERBY 2012: NAGRODY DLA SKODY SUPERB

Aż dwie nagrody flotowe trafiły do Superba w minionym miesiącu. Pierwszą z nich jest nagroda w plebiscycie Fleet Derby w kategorii Najlepszy Samochód Flotowy w segmencie D. Drugie zwycięstwo to statuetka Samochód Flotowy Roku 2012 (segment D premium) w plebiscycie Fleet Awards Polska 2012.

Plebiscyt Fleet Derby jest testem wiodących marek, najlepszych producentów, koncernów i największych graczy rynku flotowego. W konkursie nagradzane są najlepsze produkty, usługi flotowe i marki samochodowe w poszczególnych kategoriach. Organizatorem eventu jest wydawca magazynu FLEET – firma Fleet Meetings.

W tym roku do testu samochodowego Fleet Derby zgłoszono ponad 100 samochodów.

W plebiscycie Fleet Awards Polska, organizowanym przez Fleet Management Institute (FMI), magazyn Flota i Auto firmowe, oddano ponad 30 tys. głosów. Jury składało się ze 150 Fleet Managerów. Łącznie, aby wyłonić najlepsze samochody na rynku flotowym w Polsce, podczas Wielkiego Testu Flotowego pokonano 4000 km.

Tomasz Porawski, Dyrektor Działu Handlowego Skoda Auto Polska: Niezwykle cieszymy się, że nasz flagowy model niezmiennie cieszy się uznaniem rynku flotowego w Polsce, a wypracowane zaufanie do marki Škoda procentuje. Nagrody potwierdzają, że oferowana przez Superba funkcjonalność w połączeniu z prestiżem, w pełni spełniają oczekiwania naszych klientów flotowych. Fakt, że samochód wyróżniono w dwóch niezależnych plebiscytach tylko to podkreśla.

Patronem medialnym Fleet Derby był portal NewsAuto.pl.

Więcej informacji także na: www.fleet.com.pl oraz a href=”http://www.skoda-auto.pl/” target=”_blank”>www.skoda-auto.pl