FLEET TOP MANAGEMENT TRAINING W WARSZAWIE

fleet 1

We wtorek, 8 kwietnia w Hotelu InterContinental w centrum Warszawy odbędzie się prestiżowe spotkanie Fleet Top Management Training, którego organizatorem jest Fleet Meetings.

Tematy przewodnie tegorocznego szkolenia to: „Wartość rezydualna samochodów flotowych. Polityka rabatowa i jej wpływ na wartość rezydualną” oraz „Zmiany w prawie podatkowy w 2014 roku. Zasady odliczania podatku VAT od samochodów, paliwa i części eksploatacyjnych”.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
FLEET


Szkolenie Fleet Top Management Training to prestiżowe, ogólnopolskie jednodniowe spotkanie organizowane tylko dla top managementu (przedstawicieli zarządów oraz dyrektorów finansowych).Spotkanie prowadzą eksperci rynku flotowego oraz prawnicy. W tym roku – wybornymi prelegentami są prawdziwi profesjonaliści: Prezes Zarządu w EurotaxGlass’s Polska – Piotr Włodarczyk wraz z Bartłomiejem Binkiewiczem, kierownikiem działu badania rynku w EurotaxGlass’s Polska oraz Zbigniew Marczyk – counsel, radca prawny/ doradca podatkowy, międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells.

Celem Fleet Top Management Training jest przede wszystkim poznanie trendów panujących na dojrzałych rynkach europejskich związanych z nowoczesnym zarządzaniem przedsiębiorstwa, a w szczególności flotą samochodową. Spotkanie organizowane jest tylko raz do roku, dla maksimum 30 osób. Do udziału w szkoleniu zaproszone są wszystkie osoby, które koordynują procesami związanymi z użytkowaniem aut w firmie, kreują i realizują politykę flotową, opiniują lub decydują o zakupach, współpracy z dostawcami usług na rynku flotowym. Uczestnicy szkolenia reprezentują firmy, które dysponują małymi, średnimi i dużymi flotami, powyżej 20 samochodów.

Portal NewsAuto.pl jest patronem medialnym szkolenia.

Potwierdzenia uczestnictwa przyjmowane są do 28 marca (arkusz zgłoszeniowy na fleet.com.pl.

Fot.: Fleet.com.pl