FORD: FOCUS, C-MAX, FIESTA – KORZYSTNE WARUNKI ZA ZAKUP

Focus-015

Do 31 marca 2014 roku FCE Bank Polska SA, należący do Grupy Forda, oferuje korzystne warunki na zakup Forda Focus, Forda C-MAX i Forda Fiesta w nowym programie Ford MultiOpcje.

Program finansowy został wprowadzony na rynek polski w styczniu 2013 roku z udziałem pilotażowej grupy dilerów Forda. Od czerwca 2013 roku program jest oferowany w 56 salonach marki. Główne zalety to – niższe raty miesięczne w porównaniu ze standardowym kredytem, Gwarantowana Kwota Odkupu jako zabezpieczenie przed nagłym spadkiem cen samochodów używanych oraz elastyczne zakończenie umowy.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Na zakończenie umowy kredytowej klient może Zamienić, Zwrócić lub Zatrzymać swojego Forda – opcje te sprawiają, że oferta jest wyjątkowa na rynku i atrakcyjna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą. Klient może w prostszy sposób i częściej wymieniać swój samochód, dzięki czemu ma zapewnione najwyższe standardy bezpieczeństwa, osiągi, nowoczesny design i niskie koszty eksploatacyjne przy zakupie każdego kolejnego Forda. Odkup samochodu gwarantowany jest przez dealera i FCE Bank Polska SA.

49 proc. klientów programu Ford MultiOpcje w Polsce to osoby poniżej czterdziestego roku życia. Stanowią one bardzo atrakcyjną grupę docelową dla koncernu Forda.

– Produkt typu Trade Cycle Management jest nowością w Polsce. Projekt wprowadzenia Ford MultiOpcje wydawał się wyzwaniem ze względu na podejście do użytkowania samochodu zarówno naszych klientów, jak i dilerów. Jednakże mamy to szczęście, że korzystamy z najlepszych doświadczeń naszych firm siostrzanych na innych rynkach europejskich. Jesteśmy przekonani, że program Ford MultiOpcje stanie się wyjątkową propozycją dla klientów również na naszym rynku – mówi Małgorzata Dobrowolska, dyrektor produktów brandowych i marketingu FCE Bank Polska S.A.

Od momentu wprowadzenia w Wielkiej Brytanii w 1992 roku, produkt typu MultiOpcje stał się bardzo popularny wśród klientów Ford Credit Europe (FCE) na 16 rynkach europejskich.

– Nasi dilerzy przyjęli nowy program z entuzjazmem. Niska rata miesięczna, elastyczne zakończenie umowy oraz atrakcyjne oprocentowanie zachęciły wielu nowych klientów banku do wyboru właśnie tej oferty – dodaje Małgorzata Dobrowolska.

FCE Bank Polska S.A. oferuje szeroki zakres usług finansowych i ubezpieczeniowych na zakup wszystkich modeli Forda dostępnych na rynku polskim:
• kredyt na samochody nowe i używane – program Ford Credit;
• innowacyjny kredyt z Gwarantowaną Kwotą Odkupu – program Ford MultiOpcje ;
• brandowy program Ford Leasing – prowadzony we współpracy z Pekao Leasing;
• Ford Ubezpieczenia (we współpracy z TUiR Allianz Polska SA) – brandowy program ubezpieczeń komunikacyjnych;
• Ford Business Partner dla klientów flotowych – program typu full service leasing zawierający finansowanie oraz zarządzanie flotą – prowadzony we współpracy z ALD Automotive.

Jedyny udziałowiec FCE Bank Polska S.A. – FCE Bank Plc jest częścią Ford Motor Credit Company