FORD: MISTRZYNI ŚWIATA JEŹDZI MODELEM KUGA

Team Forda- 1

Już wiadomo, czym zawodnicy Teamu Forda będą dojeżdżać na treningi i zawody Pucharu Polski Ford Kite Cup 2013. Ford Polska, pomysłodawca i sponsor główny zawodów, przekazał kluczyki do samochodów najlepszym polskim kitesurferom Karolinie Winkowskiej i Victorowi Borsukowi.

Aktualna Mistrzyni Świata PKRA oraz Mistrz Polski FKC w kitesurfingu będą w tym sezonie jeździć najnowszą wersją Forda Kuga. W samochodach na pewno nie zabraknie miejsca na latawce i deski zawodników, a także na resztę niezbędnego im sprzętu.


Zobacz także:
SPORT


Niewątpliwym ułatwieniem jest nowatorskie, bezdotykowe otwieranie i zamykanie drzwi bagażnika. Dzięki temu każde pakowanie będzie o wiele łatwiejsze – wystarczy, że wsunie się stopę pod zderzak, a bagażnik sam się otworzy. Nowy Ford Kuga oferuje także wiele innych innowacyjnych rozwiązań, m.in. inteligentny napęd na wszystkie koła, nowoczesny silnik czy zaawansowaną technologię obsługi głosowej. Wszystkiego dopełnia dynamiczny, sportowy design i elegancka stylistyka wnętrza.

Trzymamy kciuki i życzymy wielu sukcesów sportowych Teamowi Forda, mając nadzieję, że Karolina powtórzy swój zeszłoroczny sukces i ponownie stanie na najwyższym stopniu podium Pucharu Świata. A kitesurfing to wszak dyscyplina olimpijska!

Team Forda-2