FORD: RUBINOWA PUMA VIVID RUBY EDITION

Ford Puma otrzymało nowy kolor nadwozia Vivid Ruby

Projektanci koloru nadwozia Vivid Ruby – będącego ewolucją lakieru Hot Magenta – zadbali aby nocą wydawał się głębszą, ciemną czerwienią, a w świetle słonecznym mienił się rubinowymi odcieniami, zupełnie jak naturalny kamień szlachetny.


Zobacz także:

FIAT: PIERWSZY NA ŚWIECIE SALON SPRZEDAŻY OPARTY NA METAVERSE

ROZMAITOŚCI


 

Rzucający się w oczy kolor uzupełnia dach w fortepianowej czerni, a 18-calowe, obrabiane maszynowo felgi harmonizują z czarnymi wykończeniami nadwozia nowej wersji.

Aby uzyskać jaśniejszy, wielobarwny efekt, można wybrać wariant z białym dachem i białymi, mechanicznie obrabianymi, 18-calowymi felgami. Z jaśniejszym charakterem kontrastują dolne okładziny nadwozia, lakierowane w kolorze fortepianowej czerni, a także podobne nakładki na lusterka i czarne zderzaki.

Wielobarwny schemat utrzymany jest także we wnętrzu, gdzie fotele wykończone są białymi i rubinowymi szwami, dopasowanymi do przyciągającego wzrok stylu nadwozia.

Wersja Vivid Ruby Edition jest oferowana z 1,0-litrowym silnikiem EcoBoost Mild Hybrid w dwóch wariantach mocy 125 KM i 155 KM – sprzężonych z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.