FORMUŁA 1: SCHUMACHER MA ZAPALENIE PŁUC?

wypadek_narty1

Bardzo zła Wiadomość dotarła z Francji. Nie jest sprawdzona i potwierdzona, ale dotychczas podobne informacje potwierdzały się. Ta brzmi: stan zdrowia Michaela Schumachera pogorszył się.

Informację podał Bild. Wybudzanie zexśpiączki Michela Schumachera jest zagrożone z powodu infekcji. Lekarze zdiagnozowali u siedmiokrotnego Mistrza Świata zapalenie płuc.


Zobacz także:
FORMUŁA 1
MICHAEL SCHUMACHER NADAL W STANIE KRYTYCZNYM


Z tego powodu może dojść do przerwania procedury wybudzania. i być może spowoduje to przerwanie procedury. Kierowcy, który jak wszyscy kibice pamiętają uległ wypadkowi na stoku narciarskim, lekarze w szpitalu w Grenoble podali silne antybiotyki.

Prof. Heinzpeter Moecke z kliniki Asklepios w Hamburgu: Zapalenie płuc jest ciężkim schorzeniem, bo organizm dostaje mniej tlenu i jest osłabiony. Dla pacjentów przebywających na oddziale intensywnej terapii to jeszcze groźniejsze. Mogą przestać im działać niektóre organy, co może prowadzić do śmierci. Jak doszło do zapalenia? W gardle każdego z nas tworzy się wydzielina. Zdrowi pozbywają się jej kaszląc. W przypadku chorego, który ma w gardle rurkę intubacyjną pomagającą w oddychaniu, usuwanie tej wydzieliny jest utrudnione.

Wypowiedź zamieszczona na łamach Bildu wskazuje, że sytuacja jest poważna.