FRANKFURT 2013: GAMA RENAULT MÉGANE UPODABNIA SIĘ

RM 1_55156

Podczas Salonu samochodowego IAA we Frankfurcie nastąpiła odsłona gamy Renault Megane. Firma kontynuuje wdrażanie nowej stylistyki w kolejnych modelach – modle otrzymały nowy przód, charakterystyczny dla samochodów marki.

Mégane w wersji hatchback, kombi i coupé stały się bardziej spójne stylistycznie dzięki wprowadzeniu jednakowej maski i zderzaka, a jednocześnie każdy z modeli zachowuje swój własny charakter. Pojawiają się w nich reflektory eliptyczne, niezależnie od zastosowanej technologii.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE
SALON FRANKFURT 2013


Zmienia się również wygląd sportowych wersji Mégane. Mégane R.S. i wersja GT, wyposażone w nowy przód i nowe reflektory dające efekt zamykającej się powieki, lakierowanej na czarny błyszczący kolor, wyraźnie zyskały na dynamice.

RM 2_55292

Nowa gama Mégane wejdzie do sprzedaży w Europie w pierwszym kwartale 2014 r., a w ciągu roku pojawi się w pozostałych krajach. Oficjalna premiera nowej gamy Megane w polskich salonach Renault przewidywana jest na początku przyszłego roku.

Na stoisku Renault, podczas 65. Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie można odkryć pozostałe atuty Renault Mégane.

RM 3_54475