FRANKFURT 2013: PREZES SKODY CHWALI NOWEGO RAPIDA

rapid_spaceback

Skoda kontynuuje poszerzanie oferty modelowej – to największa modelowa ofensywa w historii marki. Na Salonie Samochodowym IAA we Frankfurcie zadebiutował nowy model – Rapid Spaceback.

Wprowadzenie nowej Skody na rynki europejskie będzie miało miejsce od października tego roku. Rapid Spaceback uzupełnia gamę w ofercie, pomiędzy modelami Fabia i Octavia .


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE
SALON FRANKFURT 2013


Ze swoją świeżością i dynamicznym stylem trafia szczególnie do młodych odbiorców i rodzin, zwracając uwagę czystym i mocnym designem, wyróżniając się zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie. Rapid Spaceback wyznacza nowe standardy dla rodzinnych, kompaktowych hatchbacków, pamiętając o zachowaniu rozwiązań „Simply Clever”.

– Skoda utrzymuje tempo. Rapid Spaceback jest kamieniem milowym w historii naszej marki – jest to pierwszy hatchback, który otwiera nam drzwi do najsilniejszego segmentu w Europie. Nasz nowy, młodzieńczy model wnosi do segmentu wiele nowych cech, ale i tych typowych dla marki, a dotyczących nadwozia hatchback, opakowanych w świeży i dynamiczny projekt – mówił podczas konferencji prasowej na targach motoryzacyjnych Prezes Škody Auto, Winfried Vahland.

rapid_spaceback1