GAMA PRODUKTÓW PHILIPS NA TARGACH PROFIAUTO SHOW

philips-targ1

Podczas zakończonych targów ProfiAuto Show firma Philips zaprezentowała na swoim stoisku pełna gamę swoich produktów. Nie zabrakło też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Od początku działalności priorytetem marki jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom drogi.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Zbliżające się wakacje to okres wzmożonego ruchu na drodze. To także czas, w którym kierowcy zwracają baczniejszą uwagę na stan techniczny pojazdu. Jednym z obowiązkowych elementów do sprawdzenia jest oświetlenie zewnętrzne. Dobór odpowiedniej żarówki wciąż stanowi niemały dylemat. Podobnie jak i wymiana, która coraz częściej wymaga wizyty w warsztacie samochodowym.

Na stoisku Philips pokazano aktualną gamę oświetlenia samochodowego. Od wszystkich typów żarówek halogenowych, poprzez ksenony, na retrofitach LED kończąc. Niemal każda z tych grup składa się z różnych modeli, charakteryzujących się innymi parametrami. Zobrazowały to podłączone do zasilania ekspozytory, co pozwoliło też na bezpośrednie porównania.

philips-targ2

Tak jak dobre oświetlenie pojazdu stanowi dla kierowcy dodatkową parę oczu, tak dla mechanika w warsztacie są nimi lampy robocze. Philips oferuje ponad 20 modeli o różnej wielkości, kształcie i przeznaczeniu. Diody LED, których cechą jest białe, zbliżone do dziennego, światło – neutralne dla ludzkiego oka, nie męczy wzroku nawet podczas pracy w warsztacie samochodowym. Wpływa to również na lepsze samopoczucie mechanika, który po godzinach staje się uczestnikiem ruchu drogowego.

Philips oferuje także oświetlenie do motocykli. Rosnąca liczba rejestracji tych jednośladów widoczna jest również w sprzedaży żarówek do nich. Poza prezentacją pełnej oferty na odwiedzających czekali przedstawiciele Fundacji Jednym Śladem. To nie tylko motocykliści, ale też wykwalifikowani ratownicy medyczni.

– W sytuacji zagrożenia, nie tylko na drodze, liczy się każda chwila, im szybciej podejmiemy się udzielenia pomocy, tym rosną szanse osoby poszkodowanej. W rzeczywistości brakuje nam do tego umiejętności, a przez to odwagi, chociaż zasady postępowania są bardzo proste. Warto je poznać, dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie takich szkoleń dla wszystkich chętnych podczas tegorocznej edycji targów ProfiAuto Show. Wybór do współpracy Fundacji Jednym Śladem nie jest przypadkowy, bo chcieliśmy też zaakcentować tym rosnącą popularność motocykli w Polsce. Przybywa więc nowych uczestników ruchu drogowego, a tym samym wzrasta konieczność zapewnienia wszystkim optymalnej widoczności – mówi Wioletta Pasionek, Marketing Manager Central Europe z Lumileds Poland, producenta i dystrybutora oświetlenia samochodowego marki Philips.