GENEWA 2013: SMART – NOWY ŻÓŁTY FORTWO

smart fortwo cityflame

Pełen kontrastu – smart fortwo w nowej edycji limitowanej cityflame skutecznie przyciąga spojrzenia. Połączenie słonecznego koloru z czarnymi dodatkami ma swój ciąg dalszy w kabinie, gdzie czekają skórzane fotele z żółtymi akcentami.

Nowy smart fortwo cityflame, prezntowany aktualnie na salonie samochodowym w Genewie, dostępny jest jako coupé i kabriolet w cenie od 55 966 złotych.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE


Nowa seria specjalna smarta fortwo nosi imię “cityflame” (ang. miejski blask). Auto zwraca uwagę wyrazistym zestawieniem barw nadwozia. Panele pokryte żółtym lakierem perłowym (opcjonalnie oferowane również w kolorze czarnym) kontrastują z czarnymi dodatkami – tridionem, obudowami lusterek i 3-ramiennymi obręczami z szerokim ogumieniem (175/55 R 15 z przodu oraz 195/50 R 15 z tyłu).

smart fortwo cityflame

W kabinie fotele pokrywa czarna tapicerka skórzana z żółtymi akcentami na oparciach i siedziskach oraz przeszyciami w tym samym kolorze. Jasna nić biegnie również przez deskę rozdzielczą i wieniec sportowej kierownicy z łopatkami do zmiany biegów. Dodatkowo, wnętrze wzbogaciło się o specjalne dywaniki z logo “cityflame”.

Nowa edycja specjalna smarta powstanie w limitowanej liczbie 2400 egzemplarzy i bazuje na wersji wyposażenia passion. Lista jej seryjnego wyposażenia obejmuje m.in.: zautomatyzowaną przekładnię softouch, elektrycznie sterowane szyby, automatyczną klimatyzację i panoramiczny dach z roletą. Model dostępny jest jako coupé i kabriolet, z benzynowym silnikiem o mocy 52 kW mhd lub 62 kW, w cenie od 55 966 złotych.
Pierwsze egzemplarze smarta fortwo cityflame trafią do dealerów w czerwcu 2013 r.

smart fortwo cityflame