GENEWA 2015: LANCIA YPSILON – NOWA SERIA SPECJALNA

Lancia_Ypsil1

Lancia wybrała Międzynarodowy Salon Samochodowy Geneva International Motor Show 2015, by zaprezentować Ypsilon „30th Anniversary”, nową serię specjalną.

Po wprowadzeniu na rynek czterech generacji i osiągnięciu sprzedaży na poziomie ponad 2,7 milionów w całej Europie, gama modelu jest ożywiana poprzez różne serie specjalne, uwzględniające panujące w danym momencie trendy.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

GENEWA 2015


 

Ypsilon ewoluowała w ciągu 30 lat, stając się ikoną stylu Lancii. Sekret długowieczności tkwi w silnym związku ze światem kobiecym, które stanowią aż 70 procent nabywców modelu!

Lancia_Ypsil2

Na targach motoryzacyjnych International de l’Automobile IAA w Genewie odwiedzający mogą podziwiać dwa egzemplarze nowej serii specjalnej „30th Anniversary“: pierwszy, pokryty najnowszym, ekskluzywnym kolorem niebieskim Blu Oltremare, zestawiony jest z wnętrzami w kolorze beżowym Castiglio, natomiast drugi proponuje dwukolorowe zestawienia Cipria Glam (pudrowy róż)/ Nero Vulcano (czarny). Ten ostatni na pokrywie bagażnika, tak samo, jak w przypadku jego protoplasty Y10 z 1985 roku – w harmonijnym zestawieniu z wnętrzami w kolorze czarnym Castiglio.

Wyposażone w silnik benzynowy 0.9 TwinAir o mocy 85 KM oraz jednostkę napędową bi-fuel 0.9 turbo TwinAir metan o mocy 80 KM, wystawione samochody mogą pochwalić się bogatym wyposażeniem standardowym, które obejmuje automatyczną klimatyzację, lusterka boczne, system ESC, radio CD MP3, system Blue&Me ze sterowaniem na kierownicy, światła przeciwmgłowe, skórzane poszycie kierownicy i osłony dźwigni zmiany biegów, elektrycznie otwierane szyby tylne, jak i aluminiowe, czarne diamentowane obręcze kół 15″.

Lancia_ypsil3

Uwaga skierowana jest również na topową wersję z gamy „Elle“, ekskluzywną serię specjalną, sprzedawaną od kilku miesięcy, powstałą z odrodzonej współpracy z magazynem ELLE. Na stoisku w Genewie wystawiona jest wersja w kolorze białym – trójwarstwowym Glace, ozdobiona 16-calowymi, diamentowanymi felgami aluminiowymi, szykownym wzorem na słupkach zewnętrznych, jak i kilkoma elementami z oksydowanego chromu, takimi jak: klamki, ramki świateł przeciwmgłowych, osłona chłodnicy jak i logo „Ypsilon” i „ELLE”.