GENEWA 2017: NOWE RENAULT CAPTUR Z SZEŚCIOMA PAKIETAMI

renault_capt-g1

Podczas Salonu Samochodowego Geneva International Motor Show na stoisku Renault prezentowany jest nowy model Captur z charakterystycznym układem świateł w kształcie litery „C”.

Nowe kolory nadwozia, panoramiczny szklany dach – najlepiej sprzedający się miejski crossover wciąż zyskuje na atrakcyjności.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

GENEWA 2017


 

Nową wersję Captura wyróżnia unowocześniony design, nowe wnętrze oraz nowe elementy wyposażenia.

renault_capt-g2

Prezentowany na targach motoryzacyjnych w Genewie Captur zachowuje podstawowe cechy, które zapewniły mu sukces, takie jak np. dwukolorowe nadwozie. Jego oferta personalizacji została poszerzona m.in. dzięki dwóm nowym kolorom nadwozia – Orange Atacama i Niebieski Ocean oraz nowemu kolorowi dachu – Szary Platynowy. Teraz to ponad 30 możliwych kombinacji pozwalających wykreować indywidualny model.

Nowe auto oferuje 6 pakietów personalizacji wnętrza o zróżnicowanej kolorystyce – ozdobne elementy wnętrza w kolorach: kości słoniowej, niebieskim, karmelowym, czerwonym, chromu satynowanego czy brązu satynowanego oraz 5 pakietów kolorystycznych personalizacji nadwozia – zewnętrzne elementy ozdobne w kolorach: kości słoniowej, niebieskim, cappuccino, czerwonym i pomarańczowym, ozdobne elementy na felgach oraz na bocznych listwach ochronnych drzwi.

Podobnie jak inne nowe modele marki, również Nowy Captur jest wyposażony – zależnie od wersji – w przednie światła Full LED „Pure Vision”. Zapewniają one jeszcze bardziej atrakcyjny design i poprawiają poziom bezpieczeństwa i lepszą widoczność. W dolnej części zderzaka Captura zamontowane są światła do jazdy dziennej LED z charakterystycznym dla marki układem w kształcie litery „C”. Światła tylne również otrzymały charakterystyczny układ w kształcie litery „C”. Obydwa układy świateł są widoczne zarówno w dzień, jak i w nocy.

renault_capt-g3

Captur zmienia się, aby jeszcze bardziej nawiązać designem do swojego starszego brata – Kadjara. Grill przedni zmienia się i upodabnia do pozostałych crossoverów marki Renault, m.in. poprzez chromowaną listwę ozdobną. Przedni i tylny zderzak wyposażono w nowe osłony podwozia, podkreślające terenowy charakter Captura. Dla trzech pierwszych poziomów wyposażenia dostępne są cztery modele obręczy kół: dwa 16-calowe, Extreme i Adventure, oraz dwa 17-calowe, Emotion i Explore.

Od trzeciego poziomu wyposażenia możliwy jest wybór opcji stałego, panoramicznego szklanego dachu. Nowość ta, dostępna wyłącznie w konfiguracji z dwukolorowym nadwoziem, pozwala na jeszcze lepsze doświetlenie wnętrza Captura.

Na stoisku Renault na salonie w Genewie można zapoznać się z pozostałymi nowościami i aktualnymi modelami marki.