GENEWA 2019: PEUGEOT PREZENTUJE DWA ZUPEŁNIE NOWE MODELE

peugeot208-1

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego Geneva Motor Show Peugeot prezentuje na swoim stoisku najnowszą, w pełni zelektryfikowaną gamę swoich modeli.

W ramach światowej premiery są pokazana szerokiej publiczności: nowy 208 w wersji spalinowej i elektrycznej oraz model koncepcyjny Concept 508 Peugeot Sport Engineered, będący zapowiedzią linii zelektryfikowanych, sportowych modeli seryjnych opracowanych przez Peugeot Sport.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

GENEWA 2019


 

Marka prezentuje także nowe hybrydowe układy napędowe Plug-in Hybrid, które będą montowane w modelach 3008 oraz 508 i 508 SW. O elektryfikacji producenta przypomina również ustawiony na stoisku marki monumentalny, mieniący się barwami firmowy Lew.

Odwiedzający targi motoryzacyjne w Genewie mogą zobaczyć model e-Legend Concept, gwiazdę ostatniego Salonu Samochodowego w Paryżu. Ten koncepcyjny samochód ucieleśnia optymistyczną i w najwyższym stopniu pożądaną wizję marki przyszłości motoryzacji: w 100 proc. elektrycznej, inteligentnej i autonomicznej.

NOWE MODELE 208 I e-208: FUTURISTIC & YOUNG

Peugeot prezentuje na salonie w Genewie nową generację 208. W czasach transformacji energetycznej rodzaj nadwozia nie narzuca sposobu użytkowania ani rodzaju jednostki napędowej samochodu – nowy model jest oferowany już w momencie debiutu rynkowego z trzema rodzajami napędu: w 100 proc. elektrycznym, benzynowym i wysokoprężnym.

Nowe auto wpisuje się w pełni w strategię marki, która stale podwyższa klasę swoich modeli. Wyróżnia się ostrą stylistyką, kojarzącą się z młodością i energią. Inspirowany modelem koncepcyjnym Fractal, jest wyposażony w najnowszy i‑Cockpit 3D i w całą gamę systemów wspomagania prowadzenia przejętych z modeli z wyższych segmentów.

208 wnosi wszystkie zalety, który składają się dziś na sukces gamy – wyrazistą stylistykę oraz innowacyjność i zaawansowane technologiczne rozwiązania, które wyróżniają go na tle pozostałej oferty na rynku.

W pełni połączony ze światem dzięki funkcji Mirror Screen i nawigacji TomTom Traffic 3D jest również w pełni bezpieczny dzięki bogatej ofercie systemów wspomagania prowadzenia najnowszej generacji, najlepszych w tym segmencie, łącznie z nowym systemem Drive Assist otwierającym drogę do jazdy półautonomicznej.