GENEWA 2020: NOWY HYUNDAI i30 POKAŻE SIĘ W EUROPIE

Podczas nadchodzącego Międzynarodowego Salonu Samochodowego Geneva Motor Show Hyundai zaprezentuje po raz pierwszy nowy model i30.

Światowa premiera samochodu potwierdzi, że samochód przeszedł szereg zmian stylistycznych.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

GENEWA 2020


 

Przeprojektowane zostały zderzaki oraz reflektory LED, co nadaje mu mocniejszego, ostrzejszego i jeszcze bardziej atrakcyjnego charakteru. Na zdjęciach przedstawiających zwiastun nowego i30 w wersji N Line widać niektóre z najważniejszych szczegółów auta, m. in. przeprojektowany przedni zderzak i nowy kaskadowy grill ze zmienionym wzorem wypełnienia, który optycznie poszerza samochód i nadaje nowemu autu atletycznego wyglądu.

Dopełnienie stanowią nowe reflektory LED ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej w kształcie litery V, które sprawiają imponujące pierwsze wrażenie. Nowe są też tylne zderzaki, tylne światła oraz wzory 16-, 17- i 18-calowych felg aluminiowych. Zmodernizowano również wnętrze, dodając nowy zestaw wskaźników cyfrowych i większy wyświetlacz o przekątnej 10,25 cala.

Hyundai wprowadzi także wersję N Line do modelu i30 typu wagon, co oznacza, że sportowa wersja wyposażenia będzie teraz dostępna we wszystkich wersjach nadwozia modelu.

Pokazany na targach motoryzacyjnych w Genewie nowy Hyundai i30 to kolejna, po i10 oraz i20 nowej generacji, elektryzująca nowość Hyundai w roku 2020. Również w Polsce, w tym roku marka wprowadzi na rynek w różnych segmentach najwięcej nowych lub odświeżonych modeli w historii. Powiększy się także liczba modeli z napędem zelektryfikowanym.