GOODYEAR: ROZSZERZONA GAMA OPON ULTRAGRIP PERFORMANCE 3

Goodyear rozszerza linię opon zimowych UltraGrip Performance 3 o ponad 40 nowych jednostek asortymentowych

Goodyear kontynuuje rozwój swojej wiodącej linii opon zimowych UltraGrip Performance 3 rozszerzając ją o ponad 40 nowych jednostek asortymentowych, koncentrując się na rozmiarach 19 cali i większych.


Zobacz relacje:

CONTINENTAL: FABRYKA W LOUSADO NEUTRALNA POD WZGLĘDEM EMISJI CO2
 

OPONY


 

Opona została zoptymalizowana pod kątem wymagań szerokiej gamy nowoczesnych pojazdów, w tym popularnych elektryków takich jak Volkswagen ID.7 Tourer, Renault 5 E-Tech, Porsche Taycan i BMW i5.

W ujęciu ogólnym, 90% spośród nowych jednostek asortymentowych ma rozmiar 19 cali i większy, co wpisuje się w rynkowe trendy. Podobnie jak inne opony Goodyeara, UltraGrip Performance 3 jest przystosowana do potrzeb pojazdów elektrycznych dzięki specjalnym rozwiązaniom technologicznym, które poprawiają wydajność i zmniejszają hałas.

Wiodąca w swojej klasie technologia

Opona Goodyear UltraGrip Performance 3 oferuje dobrą przyczepność i mocne osiągi w każdych warunkach zimowych, nawet najbardziej wymagających, w czym pomagają technologie Snow Protect i Wet Grip+. Opona potwierdziła swoje unikalne właściwości w wielu europejskich testach opon.

Co więcej, opona ta nie tylko zapewnia dobre zimowe osiągi, ale także komfort i wygodę, za co odpowiadają dwie inne technologie: SoundComfort i SealTech. SoundComfort zmniejsza poziom hałasu, zapewniając cichszą jazdę, natomiast Goodyear SealTech automatycznie uszczelnia przebicia bieżnika opony o średnicy do 5 mm.

Zwiększenie liczby dostępnych rozmiarów UltraGrip Performance 3 świadczy o popularności i osiągach tego modelu. Zaawansowane technologie zwiększają atrakcyjność tej opony, która już została uznana w branży za jedną z najlepszych dostępnych opon zimowych – powiedziała Sonia Leneveu, dyrektorka ds. marketingu opon osobowych w Goodyear w Europie.

Część nowych rozmiarów jest już dostępna na rynku, kolejne będą sukcesywnie wprowadzane do sprzedaży.