GRAND PRIX FORZA MOTORSPORT 4: JUŻ FINAŁ

Firma Microsoft, wydawca gry Forza Motorsport 4 dla konsoli Xbox 360, informuje o finałowej rozgrywce o nagrodę główną turnieju w ramach rozgrywek LIVE League. Już wkrótce 16 najszybszych graczy w Polsce zmierzy się na wirtualnym asfalcie o puchar oraz nagrodę główną – samochód Alfa Romeo MiTo Forza Motorsport 4 Edition.

Walka o pierwsze miejsce odbędzie się 11 lutego 2012 roku od godz 13:00 na torze kartingowym Grand Prix w centrum Blue City w Warszawie.

Samochód Alfa Romeo MiTo Forza Motorsport 4 Edition został przygotowany w wyłącznie jednym egzemplarzu. W samochodzie zamontowano 105-konny silnik o pojemności 1,4 litra, pozwalający na osiągniecie prędkości blisko 190 km/h. Bogaty pakiet wyposażenia Distinctive obejmuje między innymi wysokiej klasy system audio, dwukolorową tapicerkę, systemy wspomagania trakcji, a nawet specjalny wzór aluminiowych kół. Dodatkowo, spośród seryjnych aut, ten pojazd wyróżniają emblematy na karoserii oraz wyszyte na tapicerce.

– Po raz pierwszy w historii gier wideo w Polsce, gracze mają możliwość walki o tego kalibru nagrodę. Gra Forza Motorsport 4 jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych tytułów wśród społeczności Xbox 360. A wyjątkowe gry, zasługują na wyjątkowe akcje – powiedział Jakub Mirski, z Microsoft Polska.

Specjalną atrakcję przygotowano również dla gości odwiedzających strefę Forza Motorsport 4 – w trakcie turnieju, do dyspozycji odwiedzających zostanie udostępnione stanowisko z grą, a uczestnicy konkursu, którzy uzyskają najszybszy czas przejazdu w grze, będą mogli sprawdzić swoje umiejętności również na torze kartingowym.

Podczas finałowej rozgrywki, zostanie także ogłoszone rozpoczęcie X rundy zawodów LIVE League oraz nowy tytuł, w którym gracze już w lutym walczyć będą o pulę nagród o wartości 6 tysięcy złotych.