HYUNDAI: MODELE GENESIS WYSŁAŁY LIST W KOSMOS

A Messag1

Kierując się podejściem odzwierciedlanym przez slogan marki: New Thinking (Nowe Myślenie), Hyundai w nietypowy sposób skomunikował ze sobą dwa odległe światy.

Marka pomogła córce przekazać wiadomość do swojego Taty astronauty, przebywającego w kosmicznej misji, wynajdując nietypowy sposób komunikacji.


Zobacz także:

HISTORIA/OLDTIMERS

ROZMAITOŚCI


 

13-letnia dziewczynka z Houston w Teksasie napisała krótką wiadomość do przebywającego wiele miesięcy w przestrzeni kosmicznej Taty, a Hyundai pomógł ją przekształcić w wielkoformatowy napis widoczny z przestrzeni kosmicznej.

Messag2

Na terenie wyschniętego jeziora Delamar w Nevadzie pojawiło się 11 samochodów Genesis które przejeżdżając teren w ściśle zaplanowany sposób, odtworzyły na piasku dokładną treść wiadomości napisanej przez 13-latkę. Gigantyczny napis zajmuje 1,5 razy większą powierzchnię niż nowojorski Central Park i stanowi rekord Guinessa.

Odczytanie napisu przez astronautę i radość córki udowadnia ogromy zakres przedsięwzięcia, a także determinację Hyundaia w umacnianiu wizerunku marki prawdziwie troszczącej się o swoich klientów.

Materiał video ilustrujący projekt ‘A Message to Space’ dostępny jest na oficjalnej stronie www.amessagetospace.com.