IMAGIS: NAGRODA – STAUETKA ZA CYFROWĄ MAPĘ POLSKI

statuetka_dla_IMAGIS

Podczas IV edycji gali Luksusowa Marka Roku, warszawski producent map cyfrowych firma IMAGIS S.A została wyróżniona statuetką ”Za najlepszą cyfrową mapę Polski”.

Cyfrowe mapy polski tworzone przez IMAGIS są wykorzystywane w systemach nawigacyjnych oferowanych na polskim rynku pod marką ”MapaMap”. Doskonale sprawdzają się także w systemach śledzenia pojazdów, analizach biznesowych oraz internetowych portalach mapowych takich jak na przykład Zumi.pl.


Zobacz także:
GPS / AUDIO
MAPAMAP


– Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymanego wyróżnienia, pracowaliśmy na nie przez wiele lat. Natomiast jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że nasze mapy są doceniane przez zwykłych użytkowników. Najlepszym dowodem na moje słowa jest wzrost sprzedaży naszych nawigacji na smartfony i tablety w stosunku do roku poprzedniego aż o 190 procent – mówi Marcin Niewęgłowski, Prezes Zarządu IMAGIS.

IMAGIS od ponad 20 lat tworzy własne mapy cyfrowe Polski, systemy nawigacji GPS oraz buduje i integruje systemy informatyczne z funkcjonalnością mapową. Ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji map, własne pomiary terenowe oraz specjalistyczne oprogramowanie, pozwala tworzyć spółce IMAGIS cyfrowe mapy Polski cechujące się najwyższą wiernością i dokładnością odwzorowania przestrzeni.